https://telegram.me/empireoflies

دعوت رضا پهلوی از ترامپ برای نابودی حکومت ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شازده رضا پهلوی که خود را به نوعی ولیعهد ایران می داند  از آنجا که طیفی انگشت شمار وی را به عنوان وارث تاج و تخت ایران می داند در نامه‌ای خطاب به رییس جمهور منتخب آمریکا با اشاره به ریشه رادیکالیسم اسلامی در منطقه از وی خواست ضمن به رسمیت شناختن اراده مردم ایران در تغییر بنیادین حکومت در این کشور از هرگونه احتمال درگیری نظامی با ایران پرهیز کند.

این نامه که تنها ۴۸ ساعت پس از اعلام پیروزی ترامپ در انتخابات نوشته شده، با اشاره به نفوذ انقلاب اسلامی در جهان می گوید که باید با تلاش هر چه بیشتر جلوی نفوذ بیشتر انقلاب را در جهان گرفت.

در این نامه شازده پهلوی بر طبل ایران هراسی و اسلام هراسی هر چه بیشتر کوفته و سعی می کند رئیس جمهور منتخب آمریکا را نسبت به قبل بیشتر در مقابل ایران نگه دارد و برنامه هسته ای ایران را برنامه ای ضد صلح معرفی نماید.

وی با این که ادعا می کند در این نامه می خواهد ترامپ را از حمله به ایران برحذر دارد ولی در انتهای نامه خود با برشمردن برخی از ویژگی های جمهوری اسلامی ایران، ترامپ را تشویق به نابودی ایران عزیز می کند و می نویسد تنها راه شکست بنیادگرایی اسلامی در ایران پایان رادیکالیسم اسلامی و تروریسم سازمان یافته در منطقه و جهان است. وی در حالی که ایران را به دروغ حامی تروریست می داند از ترامپ برای نابودی ایران دعوت به عمل می آورد.

البته در باب نادانی جماعت سلطنت طلب که خود را آقای ایران می دانند تا کنون زیاد گفته شده و بر همگان هم روشن است که هیچ کس حرف های صد من یه غاز این جماعت ورشکسته را وقعی نمی نهد ولی اخیرا در همین باب یکی از ایرانیان ساکن کانادا که اتفاقا مخالف سیاست های سلطنت طلبان است متنی نوشته که خالی از توجه نیست.

وی در فیس بوک خود با ذکر حکایتی می نویسد:”حکایتی است که پادشاهی به جارچی هایش دستور می دهد که به همه جوانان کشور بگوید برای ازدواج با دخترش به قصر بیایند .روزی یک مرد مسن گوژپشت به دم کاخ پادشاه می اید واصرار که باید وزیر را ببینم . بالاخره وی را پیش وزیر می برند. گوژپشت می گوید خواستم به شاه بگویم روی من حساب نکند.

حال داستان رضا پهلوی و عدم شعور سیاسی خود ومشاورینش هم شبیه این حکایت است که ترامپ به حرفهای بزرگان حزب جمهوری خواه گوش نداد چرا باید به یک ورشکسته سیاسی مانند رضا پهلوی گوش بدهد به اضافه اینکه ترامپ از اول گفته ما با کسی جنگ نداریم  رضا پهلوی ان زمان که باید موضع بگیرد نمی گیرد و ان زمان که نباید حرف بزند، دهان باز می کند و آبروی نداشته خودش را می برد و برای ایران و ایرانیها مایه شرمندگی و دردسر ایجاد می کند”.

وی در نهایت نوشته :”باید به این عقب افتاده سیاسی گفت ترامپ تا ۶۹ روز دیگر – ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ -به کاخ سفید نخواهد رفت. این نامه نوشتن تو چه معنای به غیر ازفراهم کردن خنده می شود زمان بازنشستگی شاهزاده گوژپشت سیاسی فرارسیده است.”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شازده رضا پهلوی که خود را به نوعی ولیعهد ایران می داند  از آنجا که طیفی انگشت شمار وی را به عنوان وارث تاج و تخت ایران می داند در نامه‌ای خطاب به رییس جمهور منتخب آمریکا با اشاره به ریشه رادیکالیسم اسلامی در منطقه …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.61 ( 4 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۶ دیدگاه

 1. شما که راستگویید چرا یک انتخابات ازاد در ایران برگزار نمیکنید
  حضرت علی (ع) در کتاب نهج البلاغه راجع به حکومت به خوارج چه گفتند؟
  بنده خودم طرفدار حکومت دینی ام اما در حکومتی که ظاهر دینی ولی در درون …….هیچ فقط کافی است سری به دادگاهها و بانکها بزنید .عمر ما خیلی زود تر از تصورمان به پایان میرسد . جواب خدا را هم با دروغ مصلحتی میدهید؟ باید با انتخابات ازاد برای حکومت اسلامی اعتبار خرید نه با تفنگ
  شرم بر من اگر با اسم اسلام خیانت کنم تف بر وجود جیره خوارهای پست که با پاچه خواری این نظام را فساد و تباهی میبرند . دین اسلام انقدر عزیز است که هیچ فاسدی را برنمیتابد و دست منافقین انشالله رو خواهد شد

 2. آقای پهلوی خودش شاه میدونه. زهی خیال باطل. دوران پادشاهی بی اساس شما به پایان رسیده

 3. آینده همه چیز را مشخص خواهد کرد، دم از عدالت زدن خود نوعی بی عدالتی است

 4. از مردم بپرسید.جواب همه سوال هاتون رو خواهند داد.ولی مرد باشید و بپرسید.

 5. همه چیز بر اساس رای اکثریت مردم است قضاوت پیش نکنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme