https://telegram.me/empireoflies

دعوت دانشجویان برای یک تور پاریس‌گردی با «۲۵یورو»!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این پیام جدای هزینه کمی که برای آن در نظر گرفته شده، حامی مالی آن است، وقتی به حامیان این برنامه نگاهی بیاندازیم نام گروه های ضد انقلاب و منافقین در این تور دیده می شود.

در تبلیغات این مجموعه آمده است: «مخالفان ایران قصد دارند تا تظاهراتی علیه این کشور برپا کنند. دلیل ارزان بودن سفر حمایت مادی مخالفان از این برنامه است. این تظاهرات برای مقاصد صلح آمیز برگزار می‌شود و هدف آن ایجاد جامعه مدنی و تغییرات دموکراتیک در ایران است تا آزادی‌های فردی در این کشور محقق شود.»

جالب اینجا است طی روزهای گذشته و با افشا شدن جریان پشت پرده این تور، تعدادی از دانشجویان خارج کشور از حضور در این سفر به اصطلاح “تور پاریس گردی” انصراف دادند.

تاکنون حدود ۲۷۰۰ نفر از سراسر جهان درخواست حضور در این تظاهرات را به ثبت رسانده‌اند. مسئولان تظاهرات قول داده‌اند که تنها بخش کوچکی از سفر مربوط به ماجراهای حقوق بشری است و مسافران در بقیه اوقات در اختیار خودشان هستند. به آنها گفته شده که هیچ نیازی به شعار دادن و حتی حمل بنر و پلاکارد وجود ندارد و فقط حضورشان مهم است. حتی در متن تبلیغات آمده: «در طول مدت تجمع با اسنک و آبمیوه پذیرایی می‌شود»!

انتهای پیام/خبرنامه دانشجویان ایران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme