https://telegram.me/empireoflies

دعوت به شورش از زیر لحاف!

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با نگاهی به تاریخ می‌توان مشاهده کرد که گروهک «نهضت آزادی» پیش و پس از انقلاب اسلامی مخاطراتی را برای ایران به وجود آورد و اگر هوشیاری امام خمینی(ره) نبود، چه بسا انقلاب اسلامی دچار انحراف می‌شد.و این موضوع از دلایل اصلی طرد نهضت آزادی توسط حضرت امام بود.

کارشکنی در امر پیشبرد انقلاب، تلاش برای انحلال مجلس خبرگان، اجتناب از بازگرداندن اموال غارت شده مردم توسط شاه و دربار، عدم مصادره سرمایه‌های سران رژیم پهلوی، مخالفت با سرکوبی سران رژیم شاه و عناصر ساواک، سازش با گروهک‌ها و اظهار ضعف درمقابل تجزیه‌طلبان، ملاقات با برژینسکی، ایجاد شبهه در جنگ و … تنها گوشه‌ای از اقدامات مخاطره آفرین سران نهضت آزادی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین و بی‌شرمانه‌ترین خیانت‌های نهضت آزادی مسئله جنگ روانی و تبلیغاتی این گروهک ضد مردمی و ضد انقلابی علیه رزمندگان اسلام و مدافعان اسلام و انقلاب در مقابل حمله صدامیان بود.

این رفتار خائنانه که به کرات توسط مسئولین سیاسی و نظامی کشور بدان اشاره و تصریح شده است، تا جایی پیش رفت که شعار بنیادینِ قرآنی امام و امت (جنگ تا رفع کل فتنه‌های عالم) را ناشی از افکار مارکسیستی خواندند که همین نکته نیز مورد بهره‌برداری «طارق عزیز» وزیر امور خارجه عراق در دوران جنگ در سازمان ملل متحد قرار گرفت و طی آن، وی نظام ایران را جنگ طلب و آغازگر جنگ نامید.

در همین زمینه، روزنامه جمهوری اسلامی در سال ۸۱ در مقاله‌ای می‌نویسد: «نهضت آزادی در دوران جنگ، با صدور اطلاعیه و نامه‌پراکنی علیه رزمندگان، هم‌صدا با بوق‌های استکباری عمل می‌کرد و در بسیاری از موارد از مواضع سازمان منافقین حمایت می‌کرد.»

یکی از کسانی که از خیانت های آن دوران سهم زیادی دارد ابراهیم یزدی است . وی اکنون در آستانه ۸۶ سالگی است و در بستر بیماری نیز دست از خیانت های خود به انحا مختلف بر نمی دارد وی که متهم است در ابتدای انقلاب هواپیماهای اف ۱۶ آمریکایی را که در دوران رژیم گذشته خریداری شده بود و پول آن نیز پرداخت شده بود را به آمریکا بازگردانده اکنون در حال اختلاف افکنی در میان حکومت است که رئیس جمهور را برعلیه نهاد های حاکمیتی تحریک کند و به دارو دسته خود نیز گرای فتنه های بعدی را بدهد .

وی اخیرا در مصاحبه ای با سایت زیتون به دکتر روحانی پیشنهاد کرده تا مثل سیاسیون قبل از خود از قدرت مردم استفاده کند و از آنان غافل نشود .استفاده از قدرت حامیان توسط سیاست مداران در ادبیات اعضای نهضت آزادی یعنی تحریک مردم و آوردن آنان به کف خیابان و شوراندن شان بر علیه حاکمیت قانونی .وی در فتنه سال ۸۸ نیز از این دست پیشنهادات به سران فتنه داد و آنان را به چاه ضلالت هدایت نمود اکنون قصد دارد که رئیس جمهور قانونی جمهوری اسلامی ایران را به این سمت هدایت کند. البته مردم و نخبگان ما بهتر از هر کس می دانند که این افراد چه خیانت هایی را در دوران دفاع مقدس به ملت ایران روا داشتند که باعث ریختن خون هزاران رزمنده ایرانی در جبهه شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme