https://telegram.me/empireoflies

دعوای ضد انقلاب بر سر بی بی سی فارسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه فارسی زبان ماهواره ای اندیشه در برنامه ای بنام گزارش کمان شکن علاوه بر تبلیغ کمونیست در ایران از اپوزیسیون های دیگر انتقاد کرد.

رسانه های فارسی زبان ماهواره ای هر کدام با اهداف خاص و برای ترویج و تبلیغات برای موضوعات مورد نظر خود راه اندازی و با صرف هزینه های مالی زیاد در پی براندازی نظام و تغییر اعتقادات و عقاید مخاطبان خود هستند.

یکی از همین رسانه های بیگانه فارسی زبان تلویزیون حامی کمونیست های چپ گرا است که تحت پوشش سلطنت طلبی در پی ترویج افکار کمونیستی و تلاش برای اتحاد بین اپوزیسیون ها است. اتحادی که بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، روز به روز کمتر شده و هرکدام از این گروه های اپوزیسیون در حاشیه های مختلف قرار دارند.

نکته قابل توجه در این تبلیغات رسانه برای کمونیست ها القای اینکه در ایران جوانان طرفدار کمونیست و چپ گرا وجود دارند و اینکه جدایی مائولیت‌ها و لنینست‌ها از کمونیستی است که شبکه دقیقا در حال تبلیغ آنها است، به آن اشاره می شود و در این باره چنین گفته می شود:

“آیت‌الله بی‌بی‌سی و جمهوری اسلامی از روزی می‌ترسند که چپ ایرانی نه آن چپ توده‌ای ۵۷ مائولیت‌ها و لنینیست‌هایی که حالا رفتند آمریکا، یادشان رفته چه کاره بودند. من درباره آن چپ صحبت نمی‌کنم. امروز در ایران هم یکسری جوان هستند که چپی‌اند چه اشکال دارد همه جا چپ و راست وجود دارد.من مدتی است به این نتیجه رسیده‌ام این آدم‌ها هدف را فراموش کردند هدف ما سرنگونی جمهوری اسلامی است. من اگر از محمدرضا شاه و رضاشاه دفاع می‌کنم به خاطر این که عقیده دارم به مکتب پهلوی و عقیده دارم ایران به ناسیونالیسم دوران پهلوی احتیاج دارد، ولی من حاضرم جلوی دوربین به شما بگویم پهلوی را قربانی آزادی ایران کنم. من حاضرم و مطمئنم که خود محمدرضا شاه و رضاشاه اگر زنده بودند حاضر بودند تکه‌تکه بشوند، ولی ایران آزاد بشود ما باید یاد بگیریم که اگر مصدقی هستیم، شاهی هستیم، چپ هستیم، راست هستیم، اولین چیزی که باید حاضر باشیم قربانی کنیم ایدئولوژی‌مان است برای آزادی ایران.”

انتهای پیام/دیده‌بان

شبکه فارسی زبان ماهواره ای اندیشه در برنامه ای بنام گزارش کمان شکن علاوه بر تبلیغ کمونیست در ایران از اپوزیسیون های دیگر انتقاد کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme