https://telegram.me/empireoflies

دعوای شاهزاده‌های انگلیسی برای کسب موقعیت‌های مهم سلطنتی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر حالی که ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ -همسر ملکه- به دلیل کهولت سن از بار مسئولیت ها و وظایف خود می کاهند، اختلاف میان شاهزاده های جوان برای کسب موقعیت های مهم سلطنتی افزایش یافته است.

دیکی اربیترز – سخنگوی پیشین دفتر ملکه الیزابت- چندی پیش، از آغاز روند کاهش وظایف ملکه و همسرش شاهزاده فیلیپ به دلیل کهولت سن و ناتوانی جسمی خبر داد. او در مصاحبه با شبکه اسکای نیوز گفت: هیچ اختلافی میان بازیکنان اصلی سلطنتی وجود ندارد بلکه مشکل اصلی میان افرادی است که برخی شاهزادگان را برای کسب موقعیت های مهم سازماندهی می کنند. این افراد سعی دارند با ایجاد اختلاف میان شاهزاده ها، روی فرش قرمز سلطنتی حضور پررنگی داشته باشند. این امر در نهایت به اختلاف میان شاهزاده ها و به هم ریختن شرایط داخلی خاندان پادشاهی منجر می شود.

سخنگوی پیشین دفتر ملکه الیزابت درحالی نسبت به افزایش اختلاف میان شاهزاده ها هشدار داده است که کیت میدلتون – همسر شاهزاده ویلیام- و مگان مارکل –دوست جدید شاهزاده هری- دو بانویی هستند که در مرکز این اختلافات قرار دارند.

تابستان امسال، سِر کریستوفر گیدت –منشی مخصوص و مشاور ارشد ملکه – در پی شدت گرفتن تنش های پشت صحنه میان شاهزاده ها از سمت خود کناره گرفت.  گفته می شود علت کناره گیری وی شایعاتی مبنی بر تلاش این مقام برای تاثیرگذاری در تقسیم فعالیت های سلطنتی میان دیگر اعضا بوده است.

در حال حاضر، وظایف سلطنتی بر عهده ملکه و همسرش است و همه شاهزاده ها موظف به حمایت از ملکه هستند. ارائه مقام سلطنتی و تقسیم وظایف نیز از اقداماتی است که باید به دستور ملکه و همسرش صورت گیرد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اختلاف میان شاهزاده‌های جوان دربار انگلیس برای کسب موقعیت‌های مهم سلطنتی افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme