https://telegram.me/empireoflies

دشمنی با حجاب، با هر بهانه‌ای

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغانتشار حریم خصوصی افراد، یکی از چهره‌های شناخته‌شده تلویزیون جمهوری اسلامی ایران به دنبال انتشار عکس‌های بی‌حجابش در یک پارک در سوئیس به ریاکاری متهم شد. آزاده نامداری، مجری تلویزیونی، همواره از چادر به عنوان «حجاب مناسب برای زنان» دفاع کرده بود و در مصاحبه‌ای که دی‌ماه ۱۳۹۳ با روزنامه «وطن امروز»، از رسانه‌های تندرو نزدیک به حاکمیت ایران، انجام داد عنوان کرد که خدا را شکر می‌کند چادری است. همین امر اما دستمایه انتقادات شدید کاربران ایرانی در رسانه‌های اجتماعی شد که حضور بدون حجاب خانم نامداری در یک مهمانی خارج از کشور را متناقض با گفته‌های او و نشانه «دورویی» و «ریاکاری» خواندند. وی در بخشی از این مصاحبه گفته بود: «اصلا نمی‌شود آدم اعتقاد نداشته باشد و چادری هم بشود. تابلو می‌شود و لو می‌رود». در بخشی دیگر از مصاحبه وی، چادر به عنوان «حجاب مناسب» در محیط‌های مردانه معرفی می‌شود که برای زن «حرمت» می‌آورد.
 
رادیو فردا به بهانه انتشار حریم خصوصی آزاده نامداری به انتقام گیری از رسانه وطن امروز نیز می پردازد و با انتشار تصویری مربوط به آرشیو این رسانه به این روزنامه به دلیل تبلیغ چادر حمله می کند.

رادیو فردا با انتشار تعدادی از توئیت هایی که با نام مستعار منشده شده است (!) تلاش می کند تا به سیاست های حجاب اجباری در جمهوری اسلامی و همچنین تبلیغ چادر هجمه می کند. این در حالی است که برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتقاد از انتشار این تصاویر خواستار رعایت حریم خصوصی افراد شده‌اند.
 
مشکل ما #آزاده_نامدارى نیستاصلا مشکل ما شخص نیستمشکل اصلی ما، ریا و فریب‌کاری نهادینه شده در جامعه‌ست#فصل‌الخطاب‌ویچ
— RaminovicH (@ParsaRamin) July 24, 2017
وقتی برای درآمد و کار ریش میگذاشتیم یقه می‌بستیم، دروغ و ریا، نان به نرخ روزخوری و حقه بازی نهادینه شد.#آزاده_نامداری نمونه‌ایست از رفتار.
— عمام حمید ضیا( گچپژ) (@HamidZi90850272) July 25, 2017
«مشکل فقط از #آزاده_نامداری و شبیهش نیست مشکل از تفکر ، فرهنگ و سیستمی است که افراد جامعه خود را مجبور میکند به هر دلیلی #دوگانه رفتار کنند — نجفی تهرانی (@najafi_tehrani) July 24, 2017»
در این حال خود آزاده نامداری در واکنش به این نوشته‌ها، انتشار عکس‌هایش را به مثابه «تجسس در خصوصی‌ترین بخش‌های زندگی» خود دانسته و گفته است که در این مهمانی تنها «نزدیکان و محارم» وی حضور داشتند.

واکنش آزاده نامداری به انتشار تصاویر جنجالی در فضای مجازی/فارس پلاس pic.twitter.com/04bQdBxkvK
— روزنامه شهروند (@shahrvand_paper)

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا به بهانه انتشار عکس فضای خصوصی یک بازیگر به حجاب حمله می کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme