https://telegram.me/empireoflies

دسیسه همکار موساد برای بازگشت به ایران! + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرحسین جهانشاهی» که سابقه آموزش‌دیدن و همکاری با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» را در پرونده خود دارد و تا چندی پیش هیچگاه آن را مخفی نمی‌کرد، اخیراً مدعی شده که پس از ۳۵ سال و حداکثر تا بهار سال ۱۳۹۴ به ایران بازخواهد گشت!

وی به تازگی نیز در شبکه ضدانقلاب «رها» که در تملکش قرار دارد حضور پیدا کرد و با تکرار ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸ گفت: “… وقتی تغییر دولتی که ناشی از تقلب و کودتا بود را ضروری می‌دانستم، تمام امکانات خود را برای دعوت به این هدف بسیج کردم”.

جهانشاهی که ناکامی ضدانقلاب خارج‌نشین را احساس کرده و چند وقتیست به دنبال دست و پا کردن دسیسه‌ای برای بازگشت به ایران است، در ادامه مدعی شد: “اکنون که خطر را احساس کرده و به ضرورت آشتی ملی از طریق بازسازی اقتصادی رسیده‌ام نیز به لوازم آن پایبندم و چنانکه در کنفرانس مطبوعاتی یک ماه پیش اعلام کردم تمام فعالیتهای خود را در «چارچوب قوانین کشور (ایران)» قرار می‌دهم.”

امیرحسین جهانشاهی خبر تعطیلی شبکه ضدانقلاب «رها» را اعلام کرد.

امیرحسین جهانشاهی خبر تعطیلی شبکه ضدانقلاب «رها» را اعلام کرد.

این ضدانقلاب که از سرمایه‌گذاران اصلی و مَرد پشت‌پرده شبکه‌های ماهواره‌ای ضدفرهنگی و ضدانقلاب «من و تو» و «رها» است، فردی است که ارتباط نزدیکی با محافل صهیونیستی و عناصر فرقه ضاله بهائیت دارد.

با اینکه جهانشاهی ارتباط نزدیکی به خاندان منحوس پهلوی دارد، اما ادعا کرده است که “کمتر از سه سال پیش تلویزیون «رها» تاسیس شد و تمام امکانات لازم را در اختیارش گذاشتم تا بدون تکیه بر هیچ سرمایه خارجی دولتی یا خصوصی و هیچ سازمان سیاسی، نمونه‌ای کاملا ایرانی برای فعالیت مستقل و آزاد رسانه‌ای در حوزه خبر و تحلیل باشد(!)”.

جهانشاهی که دارای تابعیت اسرائیلی است و با گذرنامه فرانسوی در کشورهای مختلف تردد می‌کند، در انتهای سخنان خود افزود: “اکنون با توجه به بازگشتم به ایران در تاریخ اعلام شده و تصمیمم برای التزام به فعالیت در چارچوب قوانین، توقف فعالیت این رسانه را در آخر سال ۲۰۱۴ میلادی اعلام می‌کنم و امیدوارم این اقدام، پایانی برای شروع دوباره باشد و این رسانه بتواند در دوره شکوفایی و آبادانی کشورمان در چارچوب قانون آغاز به کار کند.”

گفتنی است، «امیرحسین جهانشاهی»، فرزند کسی است که نیروی وابسته به دستگاه‌های امنیتی فرانسه بوده است. وی ارتباط نزدیکی با فرح داشت و معاون تشکیلات فرهنگی- هنری بود که زیر نظر وی فعالیت می‌کرد. جهانشاهی وظیفه راهبری فرح را از سوی فرانسوی‌ها برعهده داشت. البته، این خاندان در دو پهلوی حضور فعالی داشتند.

همانطور که گفته شد امیرحسین جهانشاهی به مدت ۹ سال در اراضی اشغالی آموزش دیده و تحت فعالیت موساد است. وی نیروی مستقیم این دستگاه اطلاعاتی است که آموزش‌های ویژه‌ای درباره اسلام و ایران دیده است. وظیفه او اقدام در راستای براندازی جمهوری اسلامی و وارد ساختن هر ضربه‌ای به آن بود. امیرحسین جهانشاهی نقش ویژه‌ای در مدیریت جریان برانداز داشته و وظیفه هدایت مالی آنها را از سوی تل‌آویو برعهده داشته است. این شخص مدیریت اصلی جریان‌هایی مانند سلطنت‌طلب، وابسته به دستگاه اطلاعاتی پاریس و … را برعهده دارد که محور آن در حمایت مالی است. وی عنصر نزدیک به جامعه بهائیت است که مرکزشان در حیفا واقع در اراضی اشغالی است.

امیرحسین جهانشاهی چند سال پیش در جمعی عنوان می‌کند: “وظیفه ما (جریان‌های برانداز و اپوزیسیون نظام) بوجود آوردن شرایط به زانو کشیدن جمهوری اسلامی‌است.”

امیرحسین جهانشاهی در جمع ضدانقلاب خارج‌نشین

امیرحسین جهانشاهی در جمع ضدانقلاب خارج‌نشین

وی در ایام فتنه ۸۸ در گفت‌وگو با شبکه «صدای آمریکا» اظهار می‌دارد: “قول می‌دهیم ظرف یک سال براندازی جمهوری اسلامی صورت پذیرد” و در جایی دیگر گفته بود: “ما برای سرنگون کردن نظام ایران از هر شیوه‌ای استفاده می‌کنیم.”

در ذیل ویدئویی مربوط به پیام امیرحسین جهانشاهی خطاب به مردم ایران در ایام فتنه سال ۸۸ آمده است. همانطور که دیده می‌شود، در پشت سر جهانشاهی پرچم منحوس شیر و خورشید قرار دارد و وی از براندازی جمهوری اسلامی سخن می‌گوید.

در فیلم زیر نیز امیرحسین جهانشاهی را که با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت‌وگو کرده است را می‌توانید ببینید:

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. جاوید ایران و ایرانی

    سلام- خب بیاد مگه به عناصر فرقه منافقین اجازه ندادیم بیان و عفو خوردند—
    البته این بابا میخواد کاراشو از داخل هماهنگ کنه-موضوع باشگاه پرسپولس هم نقشه بوده-
    تشریف بیاور برادر قدمت رو تخم چشم وهابیت انگلیسی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme