https://telegram.me/empireoflies
ترامپ برای دسیسه‌چینی علیه ایران به جنوب شرقی آسیا سفر می کند.

دسیسه رادیو فردا برای توطئه علیه ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدونالد ترامپ با سفر به کشورهای آسیای جنوب شرقی تمهیدات حمایت کشورهای مذکور از تحریم های آمریکا علیه ایران را فراهم کند. رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا در گزارش خود با اشاره به یکی از مقامات ارشد دولت ایالات متحده در سفری به آسیای جنوب شرقی برای اجرای تحریم‌های آمریکا علیه ایران با مقامات این منطقه رایزنی می‌کند.

خبرگزاری کیودو ژاپن روز سه‌شنبه ۲۳ مرداد اظهارات مارشال بیلینگزلی، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در ارتباط با تأمین مالی تروریسم، را بازتاب داده که گفته است واشینگتن از کشورهای آسیایی می‌خواهد که مراقب تحریم‌های ایران باشند. آقای بیلینگزلی که برای اقامتی دو روزه در سنگاپور به‌سرمی‌برد در ادامه عنوان کرد: «حرف ما به این معنا نیست که به کشورهای دیگر دیکته کنیم که چکار بکنند و چه کار نکنند، بلکه ما به صراحت می‌گوییم که شرکت‌ها باید از تصمیمی که می‌گیرند آگاه باشند چرا که اگر انتخاب آنها تجارت با حکومت ایران در حیطه‌های ممنوعه باشد، آن وقت دیگر نمی‌توانند با ایالات متحده یا در نظام مالی ایالات متحده تجارت کنند». وی افزود: «ما انتظار همکاری گسترده و حمایت شدید از اقدامات‌مان داریم».
 
آمریکا نه تنها به تعهدات خود در برجام متعهد نمانده بلکه با سفر به کشورهای مختلف جهان، مقدمات توطئه چینی علیه جمهوری اسلامی را فراهم میکند. این اقدام در حالی صورت میگیرد که نهادهای ناظر بین المللی تماما اقدامات ایران در قبال برجام را تأیید کرده اند. رادیو فرا در ادامه گزارش خود اشاره می کند که بیلینگزلی پیشتر از اندونزی و مالزی دیدار کرده بود و پس از سنگاپور نیز عازم فیلیپین و تایلند خواهد شد. او مسئولیت هیاتی از مقامات وزارت خزانه‌داری و خارجه آمریکا را بر عهده دارد. ایران به تازگی با اتحادیه ملل آسیای جنوب شرقی (آ.سه.‌آن) معاهده دوستی و همکاری امضا کرده که همین امر تهران را به کشورهای عضو این اتحادیه نزدیک‌تر می‌کند.
 
همچنین دونالد ترامپ در ادامه گزارش خود اشاره میکند که علی‌رغم آن که سنگاپور به یک مرکز سرمایه‌گذاری نفتی در جهان تبدیل شده است، تاکید کرد که آمریکا درخواست خاصی از دولت سنگاپور در رابطه با نفت ایران ندارد. این مقام آمریکایی گفت: «ما اطمینان بسیاری به سنگاپور داریم و واقعیت این است که امسال هیچ دادوستد مهمی بین ایران و سنگاپور در زمینه گاز و نفت انجام نشده است».

انتهای پیام/رادیو دیروز

ترامپ برای دسیسه‌چینی علیه ایران به جنوب شرقی آسیا سفر می کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme