https://telegram.me/empireoflies

دست گدایی «ربع پهلوی» جلوی ترامپ و صهیونیست‌ها دراز شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر و گروه‌های اپوزیسیون در طول ۳۹ سال گذشته از انقلاب اسلامی، همواره وابستگی خود را به بیگانگان و دشمنان ملت ایران نشان داده‌اند و حتی گاهاً اعتراف کرده‌اند که بدون حمایت دولت‌های غربی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

یکی از عناصر اپوزیسیون که در طول چهار دهه گذشته و بخصوص چند سال اخیر، بدون شرم و خجالت و با نهایت وقاحت وابستگی خود به دشمنان جمهوری اسلامی و ملت ایران را نشان داده، «ربع پهلوی» است. وی بخصوص پس از روی کار آمدن دولت جدید آمریکا و رسیدن «دونالد ترامپ» به ریاست جمهوری آمریکا، بسیار کوشیده تا حمایت دولت جمهوری‌خواه آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود را به سمت خود جلب کند.

آخرین بازمانده خاندان پهلوی که از زمان روی کار آمدن ترامپ، حداقل دو بار برای او نامه فدایت‌شوم نوشته و حمایت رئیس جمهور آمریکا را طلب کرده، چند روز پیش در مصاحبه با تلویزیون اسرائیلی «i24news» باز هم سخنان چند ماه اخیرش را تکرار کرد. «ربع پهلوی» از واشینگتون و در حالی که تصویر کاخ‌سفید پشت سرش بود، با تعریف و تمجید از ترامپ و انتقاد از مخالفان سیاسی رییس جمهور آمریکا در حزب دموکرات آمریکا، گفت: “… فکر می‌کنم که اگر ترامپ را با پیشینیانش مقایسه کنید که یا با رژیم معاشقه می‌کردند و یا می‌خواستند مهارش کنند، شاهد دور شدن از موقعیت قبلی هستیم. برداشت من این است که این رئیس‌جمهوری (ترامپ) متوجه این نکته است که باید راه حلی فراتر از تمرکز تنها روی خود رژیم وجود داشته باشد …”

وی با بیان اینکه در راه مبارزه با جمهوری‌اسلامی به کمک و حمایت آمریکایی‌ها نیاز دارد، بدون اشاره به تاثیر تحریم‌های استکبار جهانی بر زندگی ملت ایران، به دشمنان ملت ایران روش مبارزه با جمهوری‌اسلامی را نشان داد و اظهار کرد که دولت‌های غربی باید از طریق تحریم جمهوری‌اسلامی، نظام را فلج کرده و آن را مجبور به عقب‌نشینی از مواضع کنونی‌اش کنند تا در نهایت منجر به سرنگونی آن شود.

«ربع پهلوی» که همچون اجدادش وطن‌فروش و دست‌نشانده بیگانگان است، به دروغ مدعی شد که مردم ایران خواهان دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور و کمک به سرنگونی جمهوری‌اسلامی هستند، گفت: “… ما خواهان دخالت موثر آمریکا و کشورهای متمدن در تغییر رژیم ایران هستیم، به این خاطر که ارزش‌های مشترکی داریم …”

وی از همه دولت‌های خواست با فشار به ایران، در تغییر رفتار جمهوری‌اسلامی کمک کنند و مقاومتش را بشکنند و تاکید کرد که قدرت‌های استکباری در راه مبارزه با جمهوری‌اسلامی، رسانه‌های خود را در اختیار مخالفان قرار دهند.

«ربع پهلوی» در ادامه سخنان شاذ خود، به انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ایران اشاره کرد و حضور بیش از ۴۲ میلیون ایران و مشارکت ۷۳ درصدی را زیرسوال برد. وی ادعا کرد که تقریبا همه مردم برای آنکه بتوانند کار پیدا کنند و ادامه تحصیل بدهند در انتخابات شرکت کرده‌اند!!

وی بدون هیچ انتخابات و یا نظرسنجی‌ای، خود را رهبر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی نامید و با تاکید به نیاز حمایت دولتهای غربی، گفت: “… ما نمی‌خواهیم مورد بی‌مهری و غفلت قرار بگیریم و امیدواریم که کشورهای دموکراتیک به خواسته‌مان توجه کنند و بدانند که ما بهترین متحدان شما در برابر دشمن هستیم. دشمنی که نزدیک به ۴۰ سال، ما را سرکوب کرده و ویرانی و عدم ثبات در منطقه و فراتر از آن بر جای گذاشته است.”

رئیس «شورای ملی ایران» که در آستانه انحلال است، بار دیگر دست دوستی خود را به سوی صهیونیست‌ها دراز کرد و رژیم صهیونیستی را دولتی دموکراتیک نامید و گفت: “… منافع دولت‌های دموکراتیک در این است که خواستار شرایط بهتر زندگی باشند و سیاست خارجی‌ای که برپایه صلح و رابطه برادرانه با همسایگان باشد، جزئی از منافع ملی است، و رابطه با اسرائیل در همین چارچوب است. این را فراموش نکنیم که ما از دوران کورش کبیر رابطه‌ای نزدیک با یهودیان داشته‌ایم …”

 

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: عناصر و گروه‌های اپوزیسیون در طول ۳۹ سال گذشته از انقلاب اسلامی، همواره وابستگی خود را به بیگانگان و دشمنان ملت ایران نشان داده‌اند و حتی گاهاً اعتراف کرده‌اند که بدون حمایت دولت‌های غربی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند. یکی از عناصر اپوزیسیون که در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme