https://telegram.me/empireoflies

دست گدایی «ربع پهلوی» جلوی آمریکایی‌ها دراز شد

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ربع پهلوی» که خیانت‌های اجدادش در حق ملت ایران هیچ‌گاه فراموش شدنی نیست، در سالهای گذشته و بخصوص در یک سال اخیر بارها علیه ارزش‌ها و اعتقادات ملت ایران سخن گفت و خط جدای خود از مردم ایران را نشان داده است.

این بازمانده خاندان پهلوی که در یک سال اخیر ارتباط با مقامات رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی بیشتر کرده است، در چندین مصاحبه با چشم‌پوشی بر تمامیت ارضی ملت ایران، نشان داده که رسیدن به قدرت برایش از همه چیز مهمتر است.

«ربع پهلوی» که خیلی دوست دارد در رسانه‌ها دیده شود و تقریبا هر پیشنهاد مصاحبه‌ای را می‌پذیرد، در مصاحبه اخیر با شبکه «فاکس نیوز» نزدیک به حزب جمهوری‌خواهان آمریکایی، مواضع خائنانه‌اش را تکرار کرد و ایران را تهدیدی برای کشورهای جهان بخصوص آمریکا و سعودی دانست.

وی که داعیه‌دار حمایت از مردم ایران است، اما بار دیگر خواهان تحریم اقتصادی بیشتر ایران از سوی کشورهای خارجی بخصوص غربی‌ها شد.

«ربع پهلوی» که این روزها از سوی حامیان سابقش مورد شدیدترین حملات قرار دارد، هدف خود را سرنگونی حکومت دینی ایران عنوان کرد و گفت که می‌خواهد مانند کشورهای غربی حکومتی سکولار و ضددینی در کشور ایجاد نماید. او اما برای رسیدن به این هدف، باطن خود را نشان داد.

وی از دولت سابق آمریکا به دلیل آنچه حمایت کم از جنبش‌سبز می‌نامید انتقاد کرد و معدی شد که آمریکایی‌ها باید بیشتر از پیش از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی حمایت کنند.

«رضا ربع پهلوی» که پیشتر هم بارها وابستگی خود با دولت‌های غربی و عربی را نشان داده بود، برای چندمین بار با وقاحت از دولت جدید آمریکا خواست از مخالفان جمهوری اسلامی حمایت کنند. وی گفت: “برای تحقق آزادی و عدالت در ایران به کمک آمریکا نیاز داریم …”

این نخستین بار نیست که «ربع پهلوی» مانند «محمدرضا پهلوی» و «رضا شاه» سرسپردگی و وابستگی خود به دشمنان ملت ایران را نشان می‌دهد و آخرین بار هم نخواهد بود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme