https://telegram.me/empireoflies

دست گدایی «ربع پهلوی» به سوی بیگانگان

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز که می‌گذرد، خبر تازه‌ای از سخنان شاذ و ضدایرانی «ربع پهلوی» به گوش می‌رسد. وی اخیراً در مصاحبه‌ای جدید با وقاحت و بی‌حیایی از بیگانگان برای مبارزه با حکومت ایران در خواست کمک کرد و گفت: “… ما خواهان کمک دنیای آزاد هستیم. سال ۸۸ مردم (اغتشاشگران) از آمریکا کمک خواستند، اما برخلاف آن موقع که رهبران جنیش و رئیس‌جمهور وقت آمریکا تمایلی به این امر وجود نداشت، اکنون آقای ترامپ حامی اپوزیسیون است …”

«ربع پهلوی» فرزند متنسب به آخرین شاه ایران، در حالی از کمک دولت آمریکا به اپوزیسون جمهوری‌اسلامی سخنا می‌گوید که انگار کسی نمیداند بر اساس اسناد و شواهد بسیاری که موجود است، شخص او از سالهای دهه ۶۰ شمسی، یعنی از همان سالهای نخست بعد از انقلاب اسلامی، تحت حمایت سرویس‌های جاسوسی غربی بوده و از آنها کمک‌های مالی و امکانات هنگفتی دریافت کرده است.

آخرین بازمانده خاندان پهلوی، چند روز پیش هم در مصاحبه با شبکه آمریکایی الحره (نسخه عربی «صدای آمریکا») با حمایت از تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان، گفته بود که باید تحریم‌های جدید و بیشتر به حکومت آسیب جدی بزند و مثلا باید حساب‌های بانکی مسئولان ایرانی مسدود شود و از سفر آنها به خارج کشور جلوگیری به عمل آید. «ربع پهلوی» مانند دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع عربی، ایران را حامی گروهک‌های تروریستی نامید و کشورمان را عامل وضع امروز کشور سوریه دانست.

«ربع پهلوی» که یک ورزشکسته سیاسی تمام‌عیار است، در حالی مانند دشمنان وجودی کشورمان، ایران را به حمایت از تروریست‌ها متهم می‌کند که برای ادامه حیات و زندگی در کشورهای غربی اگر هم بخواهد، چاره‌ای جز بیان سخنان چرند و دروغ علیه ایران ندارد و برای اینکه همچون پدرش پس از پایان تاریخ مصرف از آمریکا اخراج نشود، باید حتی هموطنانش را به حمایت از تروریست و آدمکشی متهم کند و به‌عبارت دیگر جای جلاد و مظلوم را عوض نماید. البته این سرنوشت بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون است که اکنون در غربت مجبورند هر اقدام ننگ‌آور و ضدملی را انجام دهند تا تنها بتوانند به اهداف شوم خود برسند.

اما سوالی که در پایان به نظر می‌رسد این است که عناصر اپوزیسیون مانند «ربع پهلوی» که تا مغز استخوان خود وابسته به بیگانگان و بخصوص آمریکایی‌ها هستند، اگر به فرض روزی در ایران به قدرت برسند، چه بر سر کشور خواهند آورد و با توجه به وابستگی شدید خود به غربی‌ها و قطعا داشتن آتوهای زیادی از آنها توسط سرویس‌های جاسوسی غربی؛ آیا امکان دارد تا در تصمیمات خود منافع مردم ایران را در نظر بگیرند؟

 

انتهای متن/

هر روز که می‌گذرد، خبر تازه‌ای از سخنان شاذ و ضدایرانی «ربع پهلوی» به گوش می‌رسد. وی اخیراً در مصاحبه‌ای جدید با وقاحت و بی‌حیایی از بیگانگان برای مبارزه با حکومت ایران در خواست کمک کرد .

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme