https://telegram.me/empireoflies

دست فتحعلی‌شاه را می‌بوسم!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خیانت و وطن‌فروشی به جزئی جدا نشدنی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون تبدیل شده است. در ماه‌های گذشته بسیاری از مخالفان جمهوری‌اسلامی پس از سالها ارتباط پشت‌پرده با دولتهای غربی، علنا اعتراف کردند که از دولتهای استعمار غربی کمک و پول می‌گیرند و در توجیه این اقدام مدعی شدند که «برای مبارزه با یک رژیم دیکتاتور (منظور جمهوری اسلامی!) کمک گرفتن از کشورهای آزاد دنیا کار بدی نیست»

چند ماه پیش بود که خبری از حضور «ربع پهلوی» در نشستی با حضور عناصر تجزیه‌طلب رسانه‌ای شد و بعد از آن بود که خبری دیگر مبنی بر گرفتن ۳۰۰ میلیون دلار توسط آخرین بازمانده خاندان منحوس پهلوی انتشار یافت و ثابت کرد که «ربع پهلوی» دغدغه‌ای واقعی برای مردم ایران ندارد. چند روز پیش یکی از حامیان «ربع پهلوی» به نام «احمد هاشمی» که ارتباط نزدیکی با تجزیه‌طلبان دارد و حتی از تجزیه استان‌های آذری‌نشین ایران حمایت کرده، در سخنانی ضمن حمایت از تجزیه ایران، گفت: “من دست فتحعلی‌شاه را می‌بوسم که آذربایجان را از ایران جدا کرد، وگرنه اکنون ۲۰۰ میلیون بدبخت داشتیم …”

البته از فردی مانند «ربع پهلوی» بعید نیست که چنین حامیان و همفکرانی داشته باشد. او که هنوز در خیالاتش خود را ولیعهد ایران می‌داند، تنها با مدرک لیسانس افتخاری از دانشگاه‌های آمریکا، حتی کمترین میزان سواد تاریخی و فرهنگی و عقلی را ندارد و تاکنون دانسته یا ندانسته چندین بار تمامیت ارضی ایران را زیر سال برده و بارها با سران گروهک‌های تجزیه‌طلب دیدار کرده و به آنها وعده‌هایی داده است. آخرین دیدار «ربع پهلوی» تجزیه‌طلبان، دیدارش با «مصطفی هجری» و «عبدالله مهتدی» سرکردگان دو گروه تجزیه‌طلب و تروریستی حزب دموکرات کردستان و کومله بود که توسط «علیرضا نوری‌زاده» افشا شد. گروهک‌هایی که تنها در چند ماه اخیر دستشان به خون چندین نفر از مرزبانان، نیروهای انتظامی و حتی مردم عادی آلوده شده است.

 

انتهای متن/

خیانت و وطن‌فروشی به جزئی جدا نشدنی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme