https://telegram.me/empireoflies

دست زدن اپوزیسیون برای سخنان ضدایرانی پمپئو!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از چند روز پیش تبلیغاتی گسترده مبنی بر نشست وزیر امور خارجه آمریکا با جمعی از اپوزیسیون برانداز مقیم آمریکا رسانه‌ای شده بود و رسانه‌های بیگانه جوری تبلیغ می‌کردند که پس از برگزاری این نشست کار جمهوری‌اسلامی یک سره است و سرنگون خواهد شد. اما در روز موعود، پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا که پس از ریاست بر سازمان جاسوسی آمریکا بر مقام جدید رسیده، با تکرار سخنان همیشگی و متکبرانه مقامات پیشین آمریکایی، با تکرار سخنانی که معلوم بود به او دیکته شده بود، ادعا کرد: “امید آمریکا ست که تاریخ ۴۰ سال آینده ایران توام با سرکوب و ترس نباشد، بلکه توام با آزادی و به سرانجام رسیدن برای مردم ایران باشد. “

در حالی که همگان و حتی حاضران در نشست مذکور می‌دانستند وزیر امور خارجه آمریکا دلسوز مردم ایران یست، اما پمپئو با دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان، ادعا کرد: “پس از چهل سال بیداد، مردم پر افتخار ایران درمورد سوء استفاده های حکومتشان ساکت نمی نشینند. ما هم ساکت نخواهیم ماند. من پیامی برای مردم ایران دارم: ایالات متحده صدای شما را می شنود. ایالات متحده از شما حمایت می کند. ایالات متحده با شماست.”

وزیر امور خارجه آمریکا همچون اسلاف خود ایران را به حمایت از تروریست متهم کرد و در اذعان به خشم خود از عملکرد جمهوری‌اسلامی گفت: “میوه چهل سال انقلاب اسلامی ایران تلخ بوده است.”

اما نکته‌ای که در کنار سخنان ضدایرانی پمپئو قابل تامل بود، اینست که با هر بار بیان سخنان ضدایرانی توسط وزیر امور خارجه ایران، حضار بخصوص ایرانیان حاضر در نشست برمی‌خواستند و برای او دست می‌زدند، مخصوصا جایی که گفت آمریکا به دنبال تحریم کامل صادرات نفت ایران است و می‌خواهد آن را به صفر برساند، اپوزیسیونِ مدعی وطن‌پرستی با اشتیاق برای پمپئو دست زدند!

این حمایت اپوزیسیون از سخنان مقام آمریکایی در حالی بود که به اذعان برخی از حاضران در این مراسم، برخلاف ادعای گذشته، حداکثر بین ۱۵-۲۰ درصد از شرکت کنندگان ایرانی‌تبار بودند که عمدتاً در صف‌های میانی یا آخر صندلی‌ها نشسته بودند و حتی در قبال پول به برخی از آنها غذا دادند. با این موضوع بیش از پیش مشخص شد که مقامات آمریکایی به آنها به چشم گاوی شیرده نگاه می‌کند که تا زمانی که قابل دوشیدن باشند و در راستای اهداف آنها اقدام کنند ارزشمند هستند، وگرنه دور ریختنی و دسته چندم هستند.

انتهای متن/

از چند روز پیش تبلیغاتی گسترده مبنی بر نشست وزیر امور خارجه آمریکا با جمعی از اپوزیسیون برانداز مقیم آمریکا رسانه‌ای شده بود و رسانه‌های بیگانه جوری تبلیغ می‌کردند که پس از برگزاری این نشست کار جمهوری‌اسلامی یک سره است و سرنگون خواهد شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme