https://telegram.me/empireoflies

دست‌های پشت‌پرده فخرآور در قتل مدیر «جم تی‌وی»

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: همان‌گونه که پیش‌بینی میشد، پس از مرگ «سعید کریمیان»، درگیری بین «امید دانا» و «امیرعباس فخرآور» ادامه یافته و کار به جاهای باریک کشیده است.

چند روز پیش، خبر ترور «سعید کریمیان» مدیر شبکه‌های زنجیره‌ای «جم» منتشر شد. این عضو سابق گروهک منافقین در این حمله با ۲۷ گلوله کشته شد و شریک کویتی‌اش هم با ۳ تیر مُرد.

اما ماجرا از آنجا آغاز شد که پس از انتشار این خبر، «امید دانا» از سلطنت‌طلبات مقیم اروپا، به افشاگری علیه «سعید کریمیان» دست زد و کریمیان را فردی فاسد نامید که همواره به‌دنبال سوءاستفاده و بهره‌کشی جنسی از زنان شاغل در این شبکه بوده است. وی در صفحه فیسبوکش نوشت: “… ساعاتی نیست که از مرگ سعید کریمیان میگذرد و شاهد دو پدیده هستیم که از جانورانی چون کریمیان بابت سودجویی‌های شخصی و سیاسی قدیس‌سازی می‌کنند … نخستین پدیده شارلاتانیزم است و دومین پدیده اسکولیسم می‌باشد به گونه‌ای که سودجویان توسط شارلاتانیزم میخواهند خودشان را مطرح کنند و احمق‌ها که اسیر فرهنگ اسکولیسم هستند حرفهای دسته نخست را باور می‌کنند …”

«امید شریفی دانا» همچنین به مناسبت مرگ «سعید کریمیان» با یکی از کارمندان زنِ اخراجی از شبکه «جم تی‌وی» درباره کریمیان مصاحبه کرد و به تلاش برخی رسانه‌ها و عناصر ضدانقلاب برای تطهیر وجهه مدیر شبکه جم اشاره کرد. «شقایق» در این مصاحبه، با اشاره به ارتباط کریمیان با یک تاجر کویتی، عنوان نمود که این تاجر عرب سرمایه‌گذار در بسیاری از سریال‌های شبکه جم بود.

در این مصاحبه ضمن اشاره به فساد اخلاقی و بی‌بندوباری «سعید کریمیان»، ارتباط او با عوامل رژیم آل‌سعود افشا شد و «امید دانا» درباره عوامل احتمالی ترور کریمیان اذعان کرد: ” با توجه به سبک ترور ایشان و فضای شدیدا امنیتی ترکیه احتمال دست داشتن سازمان امنیتی «میت» ترکیه در ترور سعید کریمیان بسیار بالاست … قدیس‌سازی از یک شارلاتان بی‌همه چیز آخر بی‌شرافتیست و جالب اینجاست کسانی که خود را فامیل این شارلاتان می‌دانند و حالا فهمیدیم در تلویزیون ایشان هم کار می‌کردند در این چند روز برای مرگ مرزبانان وطن حتا یک تسلیت ساده نگفتند ولی برای یک هرزه چند جانبه مدحیه‌سرایی می‌کنند…”

پس از این سخنان «امید دانا» و مجری اخراجی شبکه «جم»، «امیرعباس فخرآور» و اطرافیانش که دارای نسبت خویشاوندی با «سعید کریمیان» هستند، حملات به «امید دانا» را آغاز کرده و پرونده حضور او در فتنه ۸۸ و چگونگی فرارش به سوئد را باز کردند. فخرآور که «امید دانا» را در شأن خود نمی‌داند، از طریق خواهر یعنی «مه‌لقا فخرآور» به دانا حمله کرد و نوشت: “این بنده خدا که بزرگ ترین کار مآثر زندگیش این بود که یک دوست از همه مهمتر فامیل خود را پای چوبه‌دار بفرسته و خودش با وجدان راحت به خارج از ایران برای ادامه مأموریتش رانده بشه ، آرزو داره که نامی ازش به میان بیاد حتی اگر قراره افشایش کنند . میگن طرف را خدا زده تو نزنش اینجا کاربرد داره و می‌گذاریم شنگول وار با رقص باباکرم معروفش به خدمت صادقانه خود ادامه دهد ، از من خواسته شد که بزارم به حال خودش باشه ، چقدر بعد از شنیدن یک سری از مسائل زندگی شخصی این شخص متوهم دلم براش سوخت ،امیدوارم که خدا به جوونیش رحم کنه و حالش خوب بشه.”

اما این ماجرا تنها به این پاسخ خواهر «امیرعباس فخرآور» به «امید دانا» ختم نشد و در پاسخ، این سلطنت‌طلب مقیم سوئد با شکایت شبکه «جم تی‌وی» به مدیریت برادر «سعید کریمیان»، از دو نفر ازجمله خودش خبر داد. اما خبر عجیب‌تر آن بود که شبکه جم از «امیرعباس فخرآور» هم شکایت کرد که به گفته «امید دانا» این موضوع نشانه اختلاف بین مدیر جدید «جم تی‌وی» و با برادر زنِ خود یعنی «امیرعباس فخرآور» است. «امید دانا» در این باره نوشت: “تلویزیون جم تی وی که اکنون زیر نظر برادر سعید کریمیان یعنی محمد کریمیان اداره می شود در اقدامی به صورت رسمی از دو تن در یوتیوب به واسطه شرکت WediaCorp وکیل فضای مجازی تلویزیون جم تی وی شکایت کرده است … یکی از آن دو تن اینجانب «امید دانا» می‌باشم که بابت مصاحبه با مجری جم تی‌وی و افشای فساد سیاسی و اخلاقی سعید کریمیان از سوی خانواده کریمیان مورد شکایت قرار گرفتم و در حال حاضر ویدیو اینجانب در یوتیوب مسدود می‌باشد …”

«امید دانا» که تا پیش از این سعی می‌کرد اختلافات ایدئولوژیک و سیاسی خود و فخرآور را باز نکند، این بار او را مورد تمسخر قرار داد و نوشت: “… نفر دوم بردار خانوم محمد کریمیان یعنی استاد فرزانه!! خواهرزاده رضا شاه بزرگ!! مبارز همیشه در صحنه!! قانون اساسی نویس آینده ایران! نویسینده چیره دست رفیق آیت‌الله! فامیلم اینا فامیل سعید کریمیان هستن!! امیرعباس فخرآور می‌باشد که برنامه‌اش در تلویزیون پارس با «مسعود صدر» بابت سواستفاده از نام «سعید کریمیان» توسط دامادشان محمد کریمیان مسدود شده است … جمیزباند فخرآور که پیش از تحقیقات پلیس جنایی ترکیه پی برد جمهوری اسلامی با وجود اینکه تبلیغات بانک های دولتی همچون بانک ملی و شرکت های دولتی همچون “یک و یک” را به سعید کریمیان داده بود، وی را به قتل رسانده است و حتا نام قاتلان را هم شناسایی کرد!! ولی گویا این نوع اظهارات جمیزباند فخرآور فامیل رضا شاه بزرگ به مذاق دامادشان یعنی بردار مقتول خوش نیامد … و از دون کیشوت قصه ما شکایت کرد و ویدیو وی را مسدود نمود … امیرخان آخر عاقبت شالاتانیزم همین است حالا حالاها باهت کار دارم بس است هر چقدر این ملت در ۳۸ سال گذشته توسط شما شارلاتان های مورد سواستفاده قرار گرفتند …“

آنطور که به نظر می‌رسد، پس از مرگ «سعید کریمیان»، فخرآور بیش از پیش تلاش می‌کند تا سکان هدایت شبکه‌های جم را در اختیار بگیرد و از این طریق بتواند خوش‌خدمتی خود به دولت جمهوری‌خواه آمریکا را بیشتر کرده و وزن سیاسی خود در بین اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران را افزایش دهد. پیش از مرگ کریمیان هم فخرآور تلاش‌های زیادی برای در اختیار قرار دادن هدایت شبکه‌های جم انجام داد و حتی در این راه خواهر خود را به ازدواج با برادر کوچک «سعید کریمیان» درآورد، اما باز هم با مخالفت کریمیان موفق نشد.

با وجود سابقه بسیار زیاد «امیرعباس فخراور» در شارلاتانی، دروغگویی و خیانت به وطن و … بعید نیست که خود او در ترور «سعید کریمیان» نقش داشته باشد، تا از این طریق راه کنترل شبکه «جم» را برای خود فراهم کند و از این رسانه برای ترویج افکار پوچ خود و دولت آمریکا استفاده نماید.

در ماه‌های اخیر فخرآور تلاش‌های زیادی برای در اختیار گرفتن مدیریت رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» انجام داده و با اینگونه افکار «امیرعباس فخرآور» مدیران شبکه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» و «من‌وتو» و امثالهم هم باید مراقب باشند تا به سرنوشتی مانند «سعید کریمیان» دچار نشوند، زیرا فخرآور در راه رسیدن به اهداف خبیث خود هیچ خط قرمزی ندارد و حتی از روی جسد دوستانش هم رد می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme