https://telegram.me/empireoflies

دستگیری تروریست‌ها تاکتیک تبلیغاتی از سوی ایران است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از اعلام دستگیری یک تیم تروریستی در هفته گذشته توسط وزیر اطلاعات که هدف آن‌ها را انجام عملیات خرابکارانه در ایران عنوان کرد، این موضوع از سوی برخی رسانه‌های فارسی‎زبان زیر سوال قرار گرفت.

در این رابطه حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات، با اشاره به این موضوع از وجود اسنادی مبنی بر هدایت عناصر تروریستی توسط دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی صحبت به میان آورد.

پس از انتشار خبر خنثی سازی توطئه امنیتی و دستگیری عناصر تروریست در استان فارس، برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان با زیر سوال بردن اصل موضوع سعی در انکار حقایق برآمدند که در همین رابطه صدای آمریکا با دعوت از تحلیل‌گر پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در یکی از برنامه‌های خود تلاش کرد تا اصل موضوع را زیر سوال ببرد.

جان کریاکو در این مصاحبه با اشاره به اینکه “این یک تاکتیک تبلیغاتی از سوی حکومت ایران هست که در صورت صحت می‌تواند به عنوان یک ابزار در امتیازگیری دیپلماتیک استفاده شود”، گفت: “حکومت ایران به ملیت این افراد اشاره‌ای نکرده است! گمان می‌رود که ایرانی‌ها بخواهند در آینده از آن بهره‌برداری سیاسی کنند و بگویند این‌ها اجیر شده آمریکا و انگلیس بوده‌اند!”.

 جان کریاکو

این اظهارات افسر سابق سازمان سیا نشان‌دهنده عدم درک صحیح از شرایط بحرانی منطقه است چرا که گروه‌های تکفیری و صهیونیستی که حمایت بی‌چون و چرای قدرت‌های استکباری را به همراه دارند، همواره به دنبال ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی و ملت آن بوده و هستند.

بنابراین اعلام اخباری در خصوص بازداشت و انهدام عناصر وابسته به جریان‌های تروریستی به دروغ‌پردازی نیاز ندارد، حال آن‌که غرب و تحلیل‌گرانش همواره با ایجاد شبهات مختلف درصدد مخفی‌کردن این واقعیات هستند که ایران در چنین اوضاع بد امنیتی، کشوری با ثبات و امن باشد، رویکردی که رسانه‌های وابسته به غرب هم آن را دنبال می‌کنند.

منابع:

ما هستیم

انتهای پیام/

پس از اعلام دستگیری یک تیم تروریستی در هفته گذشته توسط وزیر اطلاعات که هدف آن‌ها را انجام عملیات خرابکارانه در ایران عنوان کرد، این موضوع از سوی برخی رسانه‌های فارسی‎زبان زیر سوال قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme