https://telegram.me/empireoflies
پیگیری حقوق انسانی[!] هنجارشکنان جامعه در برابر حقوق نادیده گرفته شده شهروندان، یکی از نقاط تاریک و سیاه در کارنامه سرویس های فارسی زبان است.

نگرانی از دستگیری اراذل و اوباش/ دل نگران مزاحمان نوامیس مردم!+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیگیری حقوق انسانی[!] هنجارشکنان جامعه در برابر حقوق نادیده گرفته شده شهروندان، یکی از نقاط تاریک و سیاه در کارنامه سرویس های فارسی زبان است.

نگرانی از برخورد قانونی با متخلفان همیشه یکی از دغدغه های رسانه های فارسی زبان وابسته به دولت های بیگانه است.

در واکنش به دستگیری مستمر اراذل و اوباش پایتخت طی سه ماهه اول سال از سوی نیروی انتظامی، سایت رادیو زمانه زبان به شکایت گشود و در مقام وکیل مدافع این مجرمان برآمد[!]

این تارنمای وابسته به دولت پادشاهی هلند، ضمن انعکاس بخشی از گزارش پلیس، نوشت: بازداشت فله‌ای افراد اغلب صدای اعتراض فعالان اجتماعی و مدنی را بلند کرده است.

 

رادیو زمانه در حالی از دستگیری ۵۸۸ نفر به اتهام شرارت‌ورزی و ایجاد مزاحمت برای زنان طی سه ماه اول سال ۹۵ ابراز نگرانی کرده است که ظاهرا از یاد برده است طی جشن های سالانه کریسمس  که سال گذشته با موضوع آزار جنسی زنان جنجال ساز شد، پلیس آلمان تنها در یک شب اقدام به بازداشت ۱۸۰ نفر کرد.

البته انتقاد فوق متوجه سیاست یک بام و دو هوای این رسانه ها در مواجه با اخبار است نه اقدام پلیس آلمان که طبق وظیفه قانونی خود عمل کرده است.

این اتفاقات علاوه بر آلمان در هلند و بلژیک نیز رخ داد. متهمان اصلی این رویداد نهایتا مهاجرانی معرفی شدند که با هزاران آرزو به این کشورها پناه برده بودند. بعدها مشخص شد برخی رسانه ها و گروه های افراطی طی یک برنامه سازمان دهی شده مهاجران را عامل اصلی ارتکاب جرم آزارجنسی زنان نشان دادند تا با فشار به دولت این کشور قوانین مربوط به پناهندگی را تشدید کنند.

البته این کشورها پیشتر از خود چهره دایه ای مهربان تر از مادر نشان داده بودند.

گفتنی است طرح پلیس پایتخت “امنیت و آرامش” نام دارد.

برخورد با مخلان نظم عمومی و مزاحمان نوامیس، از دغدغه های اصلی شهروندان تهرانی به شمار می آید و بر خلاف رادیو زمانه بازخوردها نشان می دهد شهروندان از این سری اقدامات ابراز رضایت کرده اند.

البته اگر این رسانه ها خجالت نمی کشیدند درخواست می کردند تا به این افراد جایزه هم داده شود و چه کسی بهتر از این عده، که خواسته یا ناخواسته برنامه های دشمنانی را پیش می برند که چشم دیدن امنیت مردم را ندارند و عملا به کارگران بی مزد آنها تبدیل شده اند.

بنا به تصریح سردار ساجدی نیا، مانند سنوات گذشته، در این عملیات هم تعداد زیادی سلاح سرد از متهمان و مخفیگاه آنها کشف شده است.

انتهای پیام/جام نیوز

پیگیری حقوق انسانی[!] هنجارشکنان جامعه در برابر حقوق نادیده گرفته شده شهروندان، یکی از نقاط تاریک و سیاه در کارنامه سرویس های فارسی زبان است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme