https://telegram.me/empireoflies

کشف دستگاه جاسوسی اسرائیل در لبنان دستاورد ارزشمند مقاومت است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در شرایطی که لبنان گرفتار بحث‌های بیهوده سیاسی و بحران زباله‌ها و ارتقای درجه‌های نظامی است و نهادهای این کشور از فعالیت بازمانده‌اند، ارتش و مقاومت با کشف سیستم پیشرفته جاسوسی اسرائیل دستاورد منحصر به فردی را به ثمر نشاندند.

این دستاورد نشان داد که بازوهای اطلاعاتی و امنیتی اسرائیل در لبنان همچنان فعال هستند و در واقع دشمن صرف نظر از اوضاع منطقه و با بهره برداری از اوضاع کنونی لبنان به‌دنبال ناامنی در این کشور و ادامه تجاوزات خود علیه آن است.

این دستگاه جاسوسی و شنود شامل دوربین‌ها به‌طور حرفه‌ای و با توجه به شرایط منطقه‌ای در یک صخره جاسازی و استتار شده بود.

صهیونیست‌ها این دستگاه جاسوسی را اطراف شهرک «بنی‌حیان» نزدیک مرزهای فلسطین اشغالی که از حساسیت امنیتی و جغرافیایی برخوردار است، جاسازی کرده بودند.

دوربین‌های نصب‌شده در این دستگاه جاسوسی قابلیت پوشش دید وسیع از زوایای مختلف را داشته و برای انتقال مستقیم تصاویر به اتاق عملیات صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی مرتبط بود.

نکته قابل ملاحظه اینکه یک شهروند عادی هنگام عبور از نزدیک این محل نمی‌توانست این سیستم جاسوسی را مشاهده و شناسایی کند، از همین رو کشف این سیستم، برای ارتش و مقاومت دستاورد واقعی بوده و سطح عالی آمادگی آنان برای مقابله با نفوذ اسرائیل در لبنان را به تصویر می‌کشد.

این در حالی است که ارتش لبنان روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که در محله بنی‌حیان منطقه مرجعیون در جنوب لبنان یک دستگاه جاسوسی و شنود دشمن صهیونیستی را در داخل یکی از صخره‌ها شناسایی و کشف کرد.

انتهای پیام/تسنیم

کشف دستگاه جاسوسی صهیونیست‌ها در لبنان و نزدیک مرز مشترک با فلسطین اشغالی از سوی نیروهای ارتش و مقاومت لبنان دستاورد بزرگی است که سطح عالی آمادگی آنان را به تصویر می‌کشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme