https://telegram.me/empireoflies

دستپاچگی شبکه سلطنتی از به دام افتادن نفوذی ها

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنابر اخبار رسیده  “هادی حیدری” کاریکاتوریست روزنامه شهروند عصر دیروز توسط ماموران امنیتی بازداشت شد .

هادی حیدری کاریکاتوریست اصلاح طلبی است که با شرکت در تجمعات و آشوبهای غیر قانونی به جمع براندازان نظام جمهوری اسلامی پیوست و بیرون از زندان، با کشیدن طرح‌ها و کاریکاتورهای اهانت‏آمیز و تحریک کننده، مسیر دیگری را در فتنه دنبال کرد. وی به عنوان دبیر سرویس طرح و کاریکاتور روزنامه‌ های زنجیره ای متعلق به جریان به اصطلاح اصلاح‌طلب فعالیت کرده است. مهر ماه سال ۹۱، هادی حیدری به اتهام کشیدن کاریکاتوری توهین آمیز در مورد رزمندگان دفاع مقدس به دادسرا احضار شد .

این کاریکاتور در روز سه شنبه ۴ مهر ماه در روزنامه شرق منتشر شد. در طرح، صف طویلی از مردانی دیده می شود که پشت سر هم ایستاده اند و بندی را که با سربند و چشم بند هم اندازه است، برای فرد جلویی می بندند.لذا سمبل ها عبارتند از «صف» و «بند» و فعل «بستن از پشت سر توسط فرد ماقبل».زمان انتشار این کاریکاتور، «هفته دفاع مقدس» است و مشهور است که در جریان جنگ تحمیلی، بسیجیان در «صفوف» اعزام، «سربند»های یاحسین(ع)، یازهرا(س)، یا مهدی(عج) و… را از پشت به پیشانی رزمنده جلوی خود می بستند.در پی این اقدام بسیاری از خانواده های شهدا از وی شکایت کردند .
hadii_212329906

کاریکاتور “چشم بندان” حیدری در هفته دفاع مقدس در سال ۹۱

از دیگر اقدامات ضد امنیتی وی در دوران فتنه می‌توان به برنامه ‌ریزی برای تجمعات عناصر ضد انقلاب به بهانه دعای کمیل و دیدار با خانواده‌های محکومان امنیتی اشاره کرد. او این کار را با همکاری فاطمه عرب‌ سرخی دختر فیض الله عرب‌ سرخی و علیرضا طاهری و محمد شفیعی انجام می‌داد.
۲۰۱۵-۱۱-۱۷_۱۳-۰۳-۴۴

هادی حیدری در کنار مسیح علی نژاد

با این وجود وی در تماس با خانواده‌اش گفته برای اجرای محکومیت یک ساله قبلی خود به زندان منتقل شده است.اما بی بی سی فارسی شب گذشته با پخش یک خبر فوری از دستگیری وی خبر داد .حتی یکی از خبر نگاران بی بی سی چند ساعت پس از دستگیری وی از ساعت دقیق دستگیری وی خبر داد . این شواهد نشان می دهد که خط نفوذ در رسانه های ایران تا چه اندازه قوی کار می کنند و زمان دقیق دستگیر یمهره وابسته به خود را سریعا مطلع می شوند .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme