https://telegram.me/empireoflies

دستور العملی برای پشتیبانی از شورش

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:سازمان اتحاد برای ایران، سازمان حقوق‌بشری که تمرکز عمده فعالیت‌هایش بر انتشار و گردآوری اطلاعات درباره زندانیان سیاسی است، جزوه‌ای برای کاهش احتمال دستگیری و هزینه‌های بازداشت منتشر کرده است.
این جزوه به منظور آگاهی‌رسانی درباره نجات جان افراد، آزادی زندانیان سیاسی و جلوگیری از محاکمه اشخاصی که به‌خاطر انتشار مطلبی بر روی فیس‌بوک یا دیگر شبکه‌های اجتماعی و شرکت در تظاهرات دستگیر می‌شوند، آماده شده است.

چند هفته پیش نیز  نشریه فارن افرز متعلق به شورای روابط خارجی آمریکا که از اندیشکده‌های آمریکایی است، در جدیدترین شماره خود گزارشی با عنوان «زمان سخت گرفتن به تهران: سیاست ایران پس از توافق» با انتقاد شدید از توافق برجام، دستورالعمل‌هایی برای براندازی جمهوری اسلامی اعلام می‌کند. این نشریه اعتقاد دارد که باید در پی انتخابات ایران آمریکا از نیرو هایی که همانند سال ۸۸ به میدان می آیند و اعتراضاتی را به را می اندازند و شبیه جنبش سبز عمل می کنند را بیشتر از ۶ سال پیش حمایت کند و نباید مثل ۸۸ از دور و پنهانی حمایت کند این گزارش «فارن افرز» که متعلق به شورای روابط خارجی آمریکا است، در واقع به بهانه مذاکرات هسته‌ای و برجام، یک دستورالعمل کامل براندازی جمهوری اسلامی برای واشنگتن دیکته کرده است.

در این گزارش به درگیری های کشور های عربی و حاشیه خلیج با ایران اشاره شده و تاکید شده که باید از این فرصت نهایت استفاده را نمود .«فارن افرز» برای نابودی نظام جمهوری اسلامی حتی پا را فراتر از مسلح کردن کشورهای عربی می‌گذارد و پیشنهاد می‌دهد که دشمنان ایران حتی می‌توانند یک زیرمجموعه از نیروهای ویژه خود تشکیل دهند که قادر به عملیات در داخل خاک ایران با هدف بهره‌برداری از نارضایتی اقلیت‌های قومی مختلف در این کشور باشد. جالب اینکه شماره اخیر این نشریه چند روز قبل از اعدام شیخ نمر توسط آل سعود و قطع رابطه برخی از کشور های عربی با ایران منتشر شده.

به نظر می رسد کشور های غربی این بار بر خلاف ۶ سال پیش برنامه هایی برای به چالش کشیدن کشورمان در جریان انتخابات دارند که این بار هم فشار هایی از داخل و هم از خارج به ایران وارد کنند از جمله نشانه های چالش خارجی می توان به قطع ارتباط کشور های عربی و اعتراض دیگر کشور ها در قضیه سفارت عربستان اشاره کرد و همچنین مسائلی که در ارتباط با برخی از تحریم ها در آینده ممکن است پدید آید و از نشانه های داخلی این چالش ها می توان به برخی از عملکرد ها در زمینه رد صلاحیت ها یا اعتراضات که از الان نیز بوی قاون گریزی از آن می آید اشاره نمود.

با توجه به این اقدامات به نظر می آید ضد انقلاب در پی ایجاد اغتشاش در بحبوحه انتخابات است و با این تبلیغات قصد دارد که حامیان ضد انقلاب را پشتیبانی نماید.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme