https://telegram.me/empireoflies

دستاورد تجمع ضدانقلاب در لس‌آنجلس؛ شهرام همایون هو شد، لیلا فروهر مورد فحاشی قرار گرفت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی اغتشاشات هفته گذشته عده ای آشوب گرو اجیر شده دستگاههای اطلاعاتی غربی در برخی از شهرههای کشورمان، با هدایت و رهبری اپوزیسیون در تبعید تجمعات بسیار کوچکی هم در برخی از شهرهای آمریکا و اروپا تشکیل شد.

در این تجمعات ایرانیان بعضا معاند و منافق و عده ای نیز ناآگاه که در طول ده سال گذشته نسبت به تحریم های آمریکا و کشورهای غربی در قبال ملت ایران که به مرگ کودکان سرطانی و فقیرتر شدن ملت ایران انجامید سکوت اختیار کرده بودند حضور داشتند و با شعارهایی در حمایت از آشوبگران خواستار تداوم این آشوب ها شدند.

شهر لس آنجلس که مرکز اپوزیسیون مقیم آمریکاست نیز در واکنش به آشوبها در ایران تجمعاتی را برگزار کرد، که بر اساس آن چه در تبلیغات تلویزیونی این تجمعات آمده بود، خواستار حمایت حق طلبانه از آشوب گران به میدان آمده بودند.

این تجمع چند ده نفره از دید برخی از ضدانقلاب مورد نقد و حاشیه قرار گرفت تا جایی که اسباب خنده ایرانیان را در بر داشت. حاشیه هایی که تا امروز در تمام تجمعات اپوزیسیون وجود داشته است.

گویا مجوز تظاهرات از سوی دو فرد مختلف، با دو دیدگاه متفاوت گرفته شده بود. یکی برای ساعت ۱۰ تا ۲، دیگری برای ۲ تا ۵ ! به قول مانوکخدابخشیان از اذناب اپوزیسیون ،«۷۲ ملت لس آنجلس»؛ دنبال سانس بعد از ظهر بودند، و در این راستا فردی که جواز سانس بعد از ظهر را گرفته بود، جواز را واگذار کرد به رایزن حزب مشروطه ایران، ایشان هم جواز تجمع را داد، به شهرام همایون، صاحب تلویزیون کانال یک که در هر تجمعی تنها دنبال منافع خودش است.

تجربه ۲۰ ساله، از وقایع کوی دانشگاه ۱۳۷۸ تا کنون، ثابت کرده، که هر آشوبی در ایران، با واکنش از سوی اپوزیسیون در خارج از کشور، از جمله لس آنجلس همراه خواهد شد. از این رو تجمع روز یک شنبه، ۳ آذر در لس آنجلس، با استقبال برخی از ایرانیان مواجه شد، شماری از خوانندگان و چهره های سیاسی که در هر تجمعی حضور دارند هم در این شو تلویزیونی حضور داشتند چهره های مانند: لیلا فروهر، کورس، شهبال شب پره، مری آپیک، آپیک یوسفیان، اسفندیار منفرزاده، رعنا منصور، عباس پهلوان، فریدون دائمی، فریدون توفیقی،علی رضا میبدی و … شرکت کنندگان در این تجمع بودند.

در عین حال، جمعی از شرکت کنندگان نیز شعارهایی را در حمایت از شاه پهلوی و شخص شازده سر دادند. در این تظاهرات عده ای سخنرانی کردند، جمعی هم آواز خواندند، از جمله شهرام همایون، سعید سکویی، حسین حقیقی، سام رجبی،لیلا فروهر، شاهرخ ، رعنا منصور، سعید محمدی، شیفته و … اداره برنامه نیز بر عهده اردوان مفید بود .

نکته جالب توجه اما چند مورد درگیری لفظی، و  یک مورد درگیری فیزیکیبین تجمع کنندگان بود که در تجمعاتی از این دست سعی می شود که برای حفظ آبرو چنین اتفاقاتی نافتد ولی این بار درگیری بحدی شدید بوده که حتی سایت های خبری سلطنت طلب نیز آن را پوشش داده اند.

درگیری فیزیکی بین افرادی روی داد، که هر دو به عنوان هوادار نظام پادشاهی شناخته می شوند و در میانه سخنرانی تجمع کنندگان از خجالت هم درآمده اند.بر اساس دیده ها و شنیده های خبرنگاران سایت های فارسی زبان در این تجمع ، شهرام همایون نیز، در حین سخنرانی از سوی تعدادی از افراد هو شده، و بلافاصله سخنرانی خود را قطع کرده است.

عده ای دیگر نیز به سمت  لیلا فروهر حمله ور شده اند و وی را به دلیل خواندن ترانه «علی ای همای رحمت» مورد فحاشی های رکیک قرار داده اند، و عده ای دیگر نیز خانم رعنا منصور را به دلیل انتساب به مجموعه نایاک که اپوزیسیون حامی دموکراتها است مورد فحاشی قرار داده اند.

ظاهرا به این اتفاقات که در تجمعات چند ده نفره اپزیسیون در مهمترین مرکز اجتماع ضد انقلاب در خارج کشور رخ داده باید به مخالفان جمهوری اسلامی حق داد که به هیچ عنوان به اپوزیسیون حال حاضر نظام هیچ امیدی نداشته باشند و از آنها روی گردان شوند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme