https://telegram.me/empireoflies

دزدی اپوزیسیون از پول ملت ایران با همکاری آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تخصیص بودجه های کلان علیه ایران از سوی دولت و کنگره آمریکا، سبب شده تا بسیاری از اپوزیسیون دست یاری به سوی آن ها دراز کنند.  در روز ها و ماههای پس از روی کار آمدن ترامپ و جنگ طلبان در آمریکا به قول یکی از مجریان شبکه های ضد انقلاب بوی کبابی در میان اپوزیسیون پیچیده است که همه را وسوسه کرده تا جیب خود را از این بذل و بخشش های ترامپ پر کنند.

در میان ضد انقلاب خارج نشین منافقین از خان نعمت ترامپ بیشترین بهره را می برند چرا که سناتور های بانفوذی مثل مک کین که قدرت بالایی در کنگره آمریکا دارند همراه همیشگی این تروریست ها هستند.

در یک سال اخیر راه‌روهای کنگره آمریکا و کاخ‌سفید، به جولانگاه عناصر اپوزیسیون تبدیل شده و مخالفان جمهوری‌اسلامی از «ربع پهلوی» تا «نیک آهنگ کوثر» و «فضائل عزیزان» برای پول گرفتن از سناتورها، کنگره آمریکا را  قرق کرده اند.

«ربع پهلوی» در دیدار با سناتورهای آمریکایی از آنها خواسته بود در راه مبارزه با جمهوری‌اسلامی از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی حمایت کنند. در این دیدارها «جان مک‌کین» ضمن حمایت از ربع، به او وعده تغییر در عملکرد «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» را داده بود.

البته امیر عباس فخر آور در این میان با ارتباطات گسترده ای که در کنگره دارد سعی دارد بیشترین کمک های مالی را از این نهاد قانون گذاری در آمریکا دریافت کند.

چند ماه پیش فخر آور به بهانه نوشتن قانون اساسی جدید برای ایران در کنگره همایشی برگزار می کند که به همین دلیل پول کلانی را از محل کمک های دولت آمریکا دریافت می کند.

در میان ضد انقلاب گفته می شود که یکی از منابع اصلی مالی که مستقیما به دولت آمریکا دسترسی دارد فخرآور است و جنبش های تروریستی مثل ری استارت محمد حسینی و دیگر اپوزیسیون های تلگرامی مثل آمد نیوز مستقیم از طرف فخر آور تامین مالی می شوند.

اما در ماه های اخیر به خصوص بعد از روی کار آمدن ترامپ یکی دیگر از چهره های ضد انقلاب که مدتی کم کار شده بود دوباره جان تازه ای گرفت. علی رضا نوری زاده در ماه های اخیر مرتب به آمریکا سفر کرده و با نمایندگان کنگره دیدار داشته که ثمره دیدار وی گرفتن کمک مالی برای تشکیل کنگره سکولار دموکرات های ایران به رهبری نوری علا و اتحاد دموکراسی خواهان با همیاری گروه های تجزیه طلب در کلن آلمان بود.

گفته مشود یکی از دلایل کناره گیری سعید شمیرانی از تلویزیون ایران آریایی و درگیری با همکاران سابق خود چنبره زدن در کنگره آمریکا و کاسبی پر سود تر از مبارزه با ملت ایران بوده.

خیانت و درخواست کمک عناصر اپوزیسیون آنقدر برایشان عادی شده که در توجیه این اقدام خود می‌گویند «بسیاری از رهبران بزرگ و خوشنامِ حرکت‌های آزادی‌بخشِ جهان مانند گاندی و ماندلا نیز مذاکره با دوست و دشمن را با آغوش باز می‌‌پذیرفتند.»

اما با وجود همه این لابی گری ها و گدایی کردن های اپوزیسیون از کنگره آمریکا آنچه سوال برانگیز است این موضوع می باشد که منابع بودجه چند هزار میلیارد دلاری که آمریکایی ها سخاوتمندانه میان اپوزیسیون توزیع می کنند کجاست؟

علیرضا نوری زاده در مصاحبه آب پاکی را بر روی دستان غرب گرایان ایرانی میریزد و می گوید بر خلاف ادعای دروغین اپوزیسیون که می گویند از هیچ دولتی کمک مالی دریافت نمی کنند دولت آمریکا برای تامین مالی گروه های اپوزیسیون بانک ها و موسسات مالی را که با شرکت های غربی معامله میکنند و تحریم ها را دور می زنند را جریمه میکند و از محل پول هایی که این بانک های ایرانی در آمریکا دارد مبالغی را به عنوان جریمه برداشت می کند و آن ها را در حساب های جداگانه ای ذخیره کرده و از همان پول ها مبالغی را به اپوزیسیون خارج نشین می دهد یعنی از جیب ملت ایران پول های کلانی به مبلغ هزاران میلیارد تومان به ضد انقلاب پرداخت می کند تا به مبارزه با مردم ایران مشغول باشند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme