https://telegram.me/empireoflies

در مورد آیت‌ا… مایک چه می‌دانید؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مایکل دندریا نام یک افسر سازمان سیا است که با نام مستعار آیت‌ا…‌مایک مسئولیت برخی عملیات‌های امنیتی سازمان سیا را در برخی کشورهای آسیایی و آفریقایی از جمله ایران بر عهده داشته است.

این افسر سازمان سیا در خرداد ماه ۱۳۹۶ به عنوان مدیر جدید اداره عملیات‌های مخفی سیا در ایران منصوب شده است. مایکل دندریا در ویرجینیای شمالی بزرگ شده است و اکنون ۶۰ سال دارد.‌ مایکل دندریا یا همان آیت‌ا… مایک در سال ۱۹۷۹ (۱۳۵۷ شمسی) به سازمان سیا پیوسته و در ابتدا به عنوان نیرویی مبتدی در اردوگاه نظامی پیری (در ویرجینیا) مشغول به خدمت شده است.

این در حالی است که مایکل دندریا یا همان آیت‌ا… مایک ماموریت‌های فرامرزی خود را در آفریقا آغاز کرده و به عنوان افسر خدمات خارجی در سفارت ایالات متحده آمریکا در دارالسلام، تانزانیا مشغول به خدمت شده است.

 

انتهای متن/ مشرق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مایکل دندریا نام یک افسر سازمان سیا است که با نام مستعار آیت‌ا…‌مایک مسئولیت برخی عملیات‌های امنیتی سازمان سیا را در برخی کشورهای آسیایی و آفریقایی از جمله ایران بر عهده داشته است. این افسر سازمان سیا در خرداد ماه ۱۳۹۶ به عنوان مدیر جدید اداره …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme