https://telegram.me/empireoflies

سعودی‌ها برخورد گرمی با من داشتند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نام «کاملیا انتخابی فرد» در دوره رشد قارچ‌گونه روزنامه‌های دوم خردادی مطرح شد که بدون سابقه خاصی در روزنامه‌نگاری به یکباره و به همکاری با روزنامه‌های همشهری، آفتابگردان و بخصوص روزنامه «زن» پرداخت.

انتخابی‌فرد که در سالهای دهه هفتاد و هشتاد با مدیر دفتر یکی از سران فتنه سال ۸۸ ارتباط نزدیکی داشت، در همان زمان با سرویس‌های جاسوسی غربی نیز در ارتباط بود و برخی اطلاعات محرمانه را به بیرون انتقال می‌داد. او پس از خروج از ایران، علاوه بر همکاری با رسانه‌های اروپایی و آمریکایی، به‌طور کامل در خدمت رسانه‌های عربی بخصوص سعودی قرار گرفت و در سالهای اخیر در کنار افرادی مانند «علیرضا نوری‌زاده» به یکی از حامیان رژیم آل‌سعود تبدیل شده و در هر برنامه‌ای که بتواند به تعریف و تمجید از سران این رژیم مرتجع می‌پردازد.

در ماه‌های گذشته خبری درباره تاسیس بخش فارسی رسانه انگلیسی ایندیپندنت منتشر شد و معلوم شد که رژیم سعودی با هدف ایجاد رسانه‌ی ضدایرانی جدیدی می‌خواهد با استفاده از برند ایندیپندنت به تبلیغات علیه کشورمان بپردازد. همچنین در خبرها معلوم شد که گویا «کاملیا انتخابی‌فرد» که در موضوع قتل خاشقچی به حمایت از رژیم سعوی پرداخته بود و حتی از مقامات آمریکایی خواسته بود از سعودی‌ها حمایت کنند، به‌عنوان سردبیر بخش فارسی ایندیپندنت انتخاب شده تا پاداش حمایت‌های خود از رژیم سعودی و تعریف و تمجید از پادشاه و ولیعهد سعودی را بگیرد.

انتخابی‌فرد که پیش از این به‌عنوان کارشناس در شبکه‌هایی مانند بی‌بی‌سی و من‌وتو حاضر می‌شد، چند روز پیش در مصاحبه‌ای با شبکه بی‌بی‌سی فارسی بار دیگر به حمایت از مقامات رژیم سعودی پرداخت و گفت: “من در عربستان زندگی کرده‌ام و عربستان امروز مانند عربستان ۱۰ یا ۲۰ سال قبل نیست. من در مدت حضورت در عربستان به مقامات این کشور رابطه نزدیکی داشتم و برخورد گرم و خوبی با من داشتند …”

وی در دوران حضورش در ایران نیز به اعتراف خود با ارائه خدمات جنسی به برخی افراد، پله‌های ترفی در روزنامه‌نگاری را بصورت ناعادلانه و بدون داشتن قابلیت‌های فنی طی کرده بود. این واقعیتی است که حتی «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری که زمانی از همکاران انتخابی‌فر در ایران بود نیز به آن اذعان کرده است.

این اپوزیسیون مقیم آمریکا در مصاحبه با شبکه سعودی «ایران اینترنشنال» با بیان اینکه رسانه‌ای که در آن کار می‌کند به‌دنبال انتشار تحلیل‌های متفاوت است، غیرمستقیم اذعان کرد که او مسئول انتشار تحلیل‌های مورد نظر رژیم سعودی درباره وضعیت جامعه ایران است. وی در سخنانش غیرمستقیم کردستان را نیز یکی از کشورهای منطقه نامید تا اعتراف کند که یکی از اهداف «ایندیپندنت فارسی» حمایت از تجزیه‌طلبان است.

«کاملیا انتخابی فرد» با این سوابق را می‌توان در کنار افرادی مانند «پری بلنده» و دیگر فواحش سیاسی قرار داد که از طریق روابط خارج از عرف با افراد دارای قدرت، توانسته‌اند به مقام و درآمد هنگفتی برسند و مورد اخیر رسیدن به جایگاه سردبیر بخش فارسی ایندپندنت نیز از همین دسته است.

 

انتهای متن/

نام «کاملیا انتخابی فرد» در دوره رشد قارچ‌گونه روزنامه‌های دوم خردادی مطرح شد که بدون سابقه خاصی در روزنامه‌نگاری به یکباره و به همکاری با روزنامه‌های همشهری، آفتابگردان و بخصوص روزنامه «زن» پرداخت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme