https://telegram.me/empireoflies

در خواست از ترامپ برای اخراج سی وطن فروش از آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ در آمریکا به عنوان رئیس جمهور جمهوری خواه بسیاری از اپوزیسیون که خود را ناجی مردم ایران میدانند دستپاچه شده و برای این که مراتب سرسپردگی خود را به اربابان آمریکایی مجددا ثابت کنند تلاش کردند با ارسال نامه و ارتباط گیری با تیم رئیس جمهور جدید بگویند که همواره توانایی خوردن همزمان از توبره و آخور را دارند.

به عنوان مثال رضا پهلوی در نامه ای به ترامپ چندی پیش با اشاره به ریشه رادیکالیسم اسلامی در منطقه از وی خواست ضمن به رسمیت شناختن اراده مردم ایران در تغییر بنیادین حکومت در این کشور از هرگونه احتمال درگیری نظامی با ایران پرهیز کند. وی در حالی که ایران را به دروغ حامی تروریست دانسته بود از ترامپ برای نابودی ایران دعوت به عمل آورد.

در همین راستا دو روز پیش سی تن از ضد انقلاب مثل آرش سبحانی، احمد باطبی، مجید محمدی و سعید قاسمی نژاد با نامه به ترامپ خواستار بازگشت تحریم اقتصادی و شدت عمل با ایران و تغییر نظام ایران شده اند.

این اقدام خائنانه توسط چند به اصطلاح ایرانی، آن هم در سالروز عملیات کربلای۴ که با خیانت عده‌ای، موجب قتل عام تعداد زیادی از رزمندگان کشورمان شد، در فضای مجازی واکنش‌های بسیاری داشت.

این واکنش ها تا جایی ادامه داشته که بنا بر گفته بی بی سی بیش از ده هزار نفر فقط در شبکه اجتماعی توئیتر بر این نامه اعتراض کرده اند که در میان آنها چهره های شاخص ضد انقلاب را در خارج کشور می توان دید.

اما سجادی از روزنامه نگاران مقیم آریزونا به این مناسبت نامه ای به ترامپ نوشته تا ماهیت این افراد را برای رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا روشن کند.

وی در نامه خود می نویسد که  همان طور که شما آمریکائی ها عملکرد «ادوارد اسنودن» در پناه گرفتن در دامن روسیه و دادن اطلاعات محرمانه کشورتان به دولت اجنبی را خیانت می نامید این ۳۰ نفر و آن نامه نگاری شان در ترمینولوژی سیاسی ایرانیان چیزی جز خیانت معنا نمی شود.

سجادی در جستجوی دلیل نامه نگاری این عده از اپوزیسیون به ترامپ به این موضوع می رسد که معنا نشدگی فعل خائنانه نزد ایرانیان باعث شده که به راحتی این بخش از ایرانیان به خود اجازه می دهد تا همان گونه که فرضاْ علی رغم داشتن پیوند وفاداری و قانونی با همسر رسمی شان به راحتی و بدون تعلل می توانند به ایشان خیانت کنند به همان سادگی نیز می توانند به کشور خود خیانت کنند بدون آنکه اساساً قائل به خیانت کاری خود باشند!

سجادی در بخشی دیگر از این نامه در جستجوی دلیل دیگر برای نامه نگاری این وطن فروشان به ترامپ برای نابودی مملکتشان می گوید اینها ترسیده اند که ترامپ مطابق شعار های انتخاباتی شان که گفته مسلمانان را از آمریکا اخراج می کند آنها را نیز اخراج کند هر چند این افراد خود را مسلمان نمی پندارند اما بصورت تبعی ضمیر ناخود آگاه شان ایشان را ترغیب کرده تا پیش دستی فرموده و با چنین نامه نگاری هائی به زبان بی زبانی عرض ادب خدمت ترامپ کرده و بقول ایرانی ها ادای سگ های باوفا را از طریق دم جنبانیدن برای ارباب شان را در آورند تا بدینوسیله بتوانند مقام سالوسی نزد اربابان شان را پاس داری کرده باشند!

وی هم چنین به ترامپ پیشنهاد داده که اگز قرار بر اخراج مسلمانان از آمریکا را دارید ابتدا این سی نفر را از کشورتان بیرون کنید تا مبادا به شما نیز خیانت کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme