https://telegram.me/empireoflies

در توئیتر کامبیز حسینی چه می گذرد؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بخش اول: دلباختگی کامبیز به هفنز!

کامبیز حسینی در توئیتی که منتشر کرد، نگاه وی به «زن» را بر ملا ساخت: «اینکه مرگ هیو هفنر بنیانگذار پلی بوی داره به خنده شوخی برگزار میشه وکسی ناله وگریه نمیکنه نشون میده که آدم خوبی بوده و به بشریت خدمت کرده».

هوفنز که کامبیز حسینی از او به نیکی یاد کرده است (!) در سخنان گفته است که در ایالات متحده آمریکا زنان تنها وسیله شهوترانی و لذت جنسی مردان هستند و چیزی دیگری نیستند. هیو هیفر رئیس به “نیویورک دیلی نیوز ” پیش از این گفته بود: «ما متهم هستیم که زنان را تبدیل به وسیله شهوت می کنیم در حالی که اصولا زنان چیز دیگری نیستند و اگر زنان نباشند دنیا در مجرای طبیعی خود نیست !» “سی ان ان” می افزاید : ارتباط با زنان غریبه بخشی از فرهنگ آمریکاست و مورد قبول سایر فرهنگ ها نیست اما ” هیف ” فراتر از آن فکر می کند و می خواهد همه زنان مال همه مردان باشند و این را جامعه آمریکا نیز نمی پذیرد.

با این توئیت کامبیز حسینی، پرده از دیدگاه واقعی او نسبت به «زن» برداشته شد و نشان داده شد که برخلاف ادعاهای فمیسنیستی نگاهی ابزار نگارانه به زن دارد.

امروزه “هیو هیفنر” قَواد، به عنوان نماد جنسیت‌گرایی آمریکایی و آزادی‌گرایی جنسی، سمبلی مقدس برای غرب لیبرال و فمینیست های آزادی خواه است. حال سوال اصلی آن است که به راستی فمینیست ها برای زن هایی که در قاب تصاویر، حیثیت خویش را از دست می دهند و مشتاقانه به مرتبه ی رفیع “پُرن استاری” نایل می شوند، چه اطلاق می کند. همچنین فمینیست ها جامعه و نظامی را که در آن امر “قوادی” ملاکی از برای سنجش آزادی است، چه می نامند.

بخش دوم: مردم ایران ریاکارند!

توئیت کامبیز حسینی: «چیزی که وقتی ایران بودم به شدت مرا آزار می داد کج فهمی و ریاکاری ملت بود.هنوز همان است». کامبیز حسینی با انتشار این توئیت ثابت کرد که هیچ علاقه و احترامی نه برای ایران و نه برای ایرانیان قائل نیست. این توئیت در کنار خدمت وی به نهادها و مؤسسات ضد ایران، بخشی از کارنامه ننگین این مجری می باشد.

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بخش اول: دلباختگی کامبیز به هفنز! کامبیز حسینی در توئیتی که منتشر کرد، نگاه وی به «زن» را بر ملا ساخت: «اینکه مرگ هیو هفنر بنیانگذار پلی بوی داره به خنده شوخی برگزار میشه وکسی ناله وگریه نمیکنه نشون میده که آدم خوبی بوده و به …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme