https://telegram.me/empireoflies
ویدئویی کوتاه از صحبت‌های رحیم‌پور ازغدی پیرامون ازدواج سفید را مشاهده می‌کنید‌.

در ازدواج‌های سفید چه کسی بیشتر ضرر می‌کند؟+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر جامعه اسلامی خانواده مهم‌ترین کانون تربیت و رشد انسان است و فرد اولین و مهم ترین شناخت‌ها را از زندگی و جامعه، از درون خانواده خود فرامی‌گیرد.

بنابراین اگر خانواده‌ای کانون مهر و محبت و احترام متقابل افراد درون خانواده به یکدیگر باشد و احکام شرعی در آن مهم شمرده شود، این خانواده بستر اعتلا و رشد معنوی فرد را فراهم می‌آورد و این انسان می‌تواند خدمات ارزنده‌ای را به خود و جامعه خود هدیه کند ولی اگر بالعکس، فردی در خانواده‌ای رشد یابد که روابط محرم و نامحرمی در آن رعایت نشود و اعضای خانواده نسبت به اصول شرعی بی‌تفاوت باشند، بدون شک نباید انتظار داشت که این فرد منشاء خدمات در جامعه شود.

یکی از مهم ترین برنامه‌های غرب برای به انحطاط کشاندن جامعه ما، از هم پاشیده شدن خانواده به طُرُق مختلف است. روزی با انتشار فیلم‌های نامناسب، روزی با پخش سریال‌هایی که خیانت عضو جدایی ناپذیر آن است، روزی با کمپین‌های مخالفت با حجاب و عفاف و روزی هم با مسئله‌ای تحت عنوان ازدواج سفید!!!!

ازدواج سفید برنامه‌ای است که غرب در حال تجویز برای جوامع مسلمان به خصوص جامعه اسلامی ایران است. مفهومی که در آن دختر و پسر بدون هیچ قید و شرط قانونی و شرعی و به صورت حرام با یکدیگر رابطه دارند. این نوع رابطه علاوه بر این که در دین اسلام مطلقاً حرام و مردود تلقی شده در عرف جامعه نیز موضوعی قبیح شمرده می‌شود‌.

در ادامه ویدئویی کوتاه از صحبت‌های حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ازدواج سفید مشاهده می‌کنید.

دانلود

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme