https://telegram.me/empireoflies

در ارتباط مردم با «امپراتوری دروغ»؛ دروغ مجری روانی بر ملا شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر جریان اغتشاشات اخیر، نیروهای ضد انقلاب به تهدیدات تروریستی علیه ایرانیان اقدام کردند، در همین راستا یک مجری فراری که حالا از شبکه‌های ضدانقلاب درجه چندم سر درآورده است و در سلامت روانی وی تشکیک جدی وجود دارد، با تهدید نیروهای سپاه و بسیج، به خصوص خانواده‌های آنان بیان داشت که در اقدامات تروریستی به خانواده‌های سپاهیان نیز رحم نخواهیم کرد.

دانلود

همچنین این مجری فراری با راه انداختن یک کانال، جوانان را به حمله و آتش زدن مساجد، حسینیه‌ها و اماکن دولتی دعوت می‌کند.

در این راستا این فرد معلوم‌الحال با انتشار خبری در شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد که ۳ نفر از بسیجیان در یکی از مناطق اسلامشهر توسط عوامل وی کشته شده‌اند.

در تماس‌هایی که مردم اسلامشهر از طریق ارسال نظر در سایت و شبکه‌های اجتماعی با امپراتوری دروغ داشتند، عنوان کردند که چنین خبری صحت نداشته و از اساس کذب می‌باشد.

همچنین پیگیری‌های ما و شواهد موجود نیز حاکی از کذب‌بودن کشته‌شدن این بسیجیان داشته است.

بر طبق اطلاعات به دست آمده از منابع موثق خبری در میان ایرانیان خارج کشور محمد حسینی در سال گذشته دیداری با چند تن از منافقین در یکی از کشورهای اروپایی داشته و طی این ملاقات از طرف آنها مامور شده تا با برنامه‌ریزی منظم و تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رادیوی اینترنتی خود در قبال دریافت مبلغی کلان آشوب‌های پراکنده‌ای را در داخل ایران راه‌اندازی کند.

میزان ترویج و تشویق به خشونت اپوزیسیون خارج نشین که در آمریکا حضور دارد و توسط کاخ سفید منابع و امکانات لازم برای ارسال چنین پیام‌های تروریستی و وحشت‌زایی در اختیار آنان قرار داده می‌شود، در اغتشاشات اخیر بسیار افزایش یافت و از طرف این فرد معلوم الحال، تشویق به کشتن و آتش زدن! خانواده بسیجیان و سپاهیان صورت گرفت تا روی داعش را هم سفید کرده باشد.

محمد حسینی دلقک فراری که در آمریکا رادیوی اینترنتی تاسیس کرده در هفته‌های اخیر به واسطه دلقک بازی‎های طرفداران جاهلش در ایران به عرصه رسانه وارد شده و اندکی هم توجه برخی از جوانان گمراه را جلب کرده که برخی از آن‌ها نیز به واسطه اقدامات ضد امنیتی‌شان دستگیر شده‌اند و ضرورت دارد جوانان عزیز ضمن هوشیاری از دعوت مشکوک افراد ناشناس در شبکه‌های اجتماعی برای همکاری و ایجاد خرابکاری و آشوب در کشور که از سوی عوامل نفاق و جریان ضدانقلاب خط‌دهی می‌شود، خودداری نمایند.

لازم به ذکر است افرادی که به سخنان این دلقک فراری گوش فرا می‌دهند و مانند غلامی حلقه به گوش برده اوامر ضد امنیتی وی شده‌اند این نکته را در نظر داشته باشند که نظام جمهوری اسلامی همانند میلیشیای منافقین با آنها رفتار خواهد نمود و دیگر جای هیچ‌گونه اعتراضی بر احکام صادره قضایی باقی نخواهد ماند.

انتهای متن/

در تماس‌هایی که مردم اسلامشهر از طریق ارسال نظر در سایت و شبکه‌های اجتماعی با امپراتوری دروغ داشتند، عنوان کردند که چنین خبری صحت نداشته و از اساس کذب می‌باشد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme