https://telegram.me/empireoflies

درگیری و فحاشی شدید سلطنت‌طلبان بر سر قبر شاه مخلوع+عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهنوز پس از گذشت یک هفته‌ای از برگزاری مراسم سالمرگ محمدرضا پهلوی در قاهره، حواشی دامنه‌دار آن نیز ادامه دارد.

این مراسم که با تبلیغ چند ماهه شهرام همایون مجری شبکه «کانال یک» و علی‌رغم ثبت‌نام افراد در ازای دریافت پول چند هزار دلاری و با پوشش شبکه‌های فارسی‌زبانی نظیر بی‌بی‌سی فارسی و ایران اینترنشنال همراه بود، ولی استقبال چندانی نیز به همراه نداشت.

یکی از این حواشی پوشش و رفتار شرکت‌کنندگان ایرانی این مراسم بود که حتی صدای برخی از عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را نیز درآورد.

اما باز در روزهای گذشته میان برخی از طرفداران پادشاهی یعنی خسرو فروهر و نیک جعفرزاده درگیری رخ داده است.

جریان از این قرار است که خسرو فروهر در یکی از پست‌های صفحه شخصی خود اعلام کرد که در مراسم سالمرگ محمدرضا پهلوی در قاهره و در هنگام سخنرانی‌اش، نیک جعفرزاده به وی فحاشی کرده است.

وی همچنین ادامه داد: “آقای نیک جعفرزاده یا جفرسون! دوستان گوناگونی گزارش توهین‌های شما را فرستادند البته حرکات زننده شما نیز هنگام سخنرانیم در مراسم پادشاه در قاهره را خود نیز شاهد بودم.”

درگیری سلطنت‌طلبان بر سر قبر شاه برای نخستین و آخرین مرتبه‌ای نیست که رخ داده، بلکه پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره این درگیری‌ها میان هواداران رژیم پهلوی و دیگر عناصر ضدانقلاب در طیف‌های مختلف سیاسی را نیز شاهد بوده‌ایم.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme