https://telegram.me/empireoflies

درگیری ضد انقلاب بر سر دو کنفرانس شکست خورده در آلمان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حزب سکولار دموکرات ایرانیان که در سال ۹۳ در خارج کشور تاسیس شده است منشعب از اتحادیه جمهوری خواهان ایران است و بسیاری از اعضای مرکزی آن را مثل حسن شریعتمداری و حسن اعتمادی را می توان در زمره اعضای اصلی اتحادیه جمهوری خواهان دید.

این تشکیلات برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی تا کنون پنج کنگره با حضور اکثر اعضای خود در اروپا برگزار کرده و در حال حاضر در میان گروههای ضد انقلاب از وثوق پایینی برخوردار است.

بعد از برگزاری پنجمین کنگرهء سکولار دموکرات های ایران در ۲۸ و ۲۹ ماه اکتبر ۲۰۱۷ در شهر کلن آلمان، گردهمائی دیگری با نام «کنفرانس شورای دموکراسی خواهان»، در همان شهر، برگزار شد. ائتلافی متشکل از سازمان‌ها، احزاب و تشکل‌هاى مدنى و سیاسى مخالف رژیم ایران در خارج از کشور، تحت عنوان “شورای دموکراسی‌خواهان ایران” روز شنبه ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان ۹۶) در شهر کلن آلمان، اعلام موجودیت کرد.

به گفته رسانه های فارسی زبان این کنفرانس در ادامه کنگره سکولار دموکراسی که در ۲۷ نوامبر در کلن آلمان برگزار شد، بوده و شرکت کنندگان هر دو کنفرانس تقریبا یکی بوده اند ولی حسن اعتمادی دبیر کل کنگره سکولار دموکراسی ارتباط این دو کنفرانس را رد کرده و گفته صدای آمریکا به دلیل خبر دادن از ارتباط این دو جریان خباثت به خرج داده است و علیه این شبکه موضع گیری کرده.

حسن اعتمادی که حزب متبوع خویش منشعب از اتحادیه جمهوری خواهان است در متنی که به همین مناسبت منتشر کرده نوشته تلویزیون صدای امریکا، با پخش خبری کوتاه و بصورتی شعبده بازانه این دو نشست را یکجا و در یک خبر جا داده و با تأکید بر آنچه در نشست دوم صورت گرفته، از نظر بصری از ویدئوهای مربوط به کنگرهء سکولار دموکرات ها سوء استفاده کرده است؛ آن سان که گوئی این دو نشست با یک هدف مشترک برگزار شده اند.

اعتمادی در ادامه متذکر شده که در ابتدای تشکیل حزب سکولار دموکرات با صدای آمریکا و شخص سیامک دهقانپور ارتباط داشته ولی بعد از اخراج وی از صدای آمریکا دیگر سمت این رسانه نرفته و این اقدام صدای آمریکا در واقع نوعی دهن کجی به این حزب است.

وی هم چنین گفته صدای آمریکا با خبری که به این شکل منتشر کرده، و با همسان کردن این دو نشست، از یکسو قصد مخدوش کردن کوشش های ما و، از سوی دیگر، استفاده از نام و آبروی ما برای تقویت آن نشست دیگر، که باید در مورد ماهیت اش بیشتر دقت کرد، داشته است.

وی هم چنین در ادامه در رد کنفرانس شورای دموکراسی خواهان ایران می گوید: “از نظر ما «کنفرانس شورای دموکراسی خواهان»، که پس از کنگرهء ما و با امتناع ما از حضور در آن، در همان شهر کلن برگزار شده و اکنون صدای امریکا می کوشد آن را با کنگره ما یکی کند، در بسیاری موارد دقیقاً دارای مواضعی ضد عقاید ما بوده است. به اعتقاد ما، برگزار کنندگان اصلی این کنفرانس، که خود را نمایندگان تشکیلات آقای طبرزدی (که در قید حکومت اسلامی بسر می برد) می دانند و، به تأسی از سیاست مبهمی که آقای طبرزدی در مورد «فدرالیسم» اتخاذ کرده، در واقع و عملاٌ، چرخ پنجم نهادهای تجزیه طلبی همچون «کنگرهء ملیت های ایران فدرال» و اضعاف ظاهراً «دموکراسی خواه» اما کارگزار بیگانگان شده و نشست اخیر را نیز کلاً در اختیار کسانی نهاده اند که اغلب جز به تجزیه و تکه تکه کردن ایران نمی اندیشند.”

این در حالی است که خود اعتمادی در سال گذشته در کنفرانسی که بریا تجزیه ایران تشکیل شده بود و از قومیت های مختلف هم در آن حضور داشتند شرکت کرده بود.

در کنفرانس فوق افرادی مثل  “حسن اعتمادی” از اعضای هیت مدیره سکولار دمکرات ها، اسماعیل نوری علا، “یوسف بنی طرف” از رهبران حزب تروریستی الاحواز و همچنین “احمد رافت” حضور داشتند. همه این افراد هم زمان در کنگره سکولار دموکرات ها نیز حضور داشته و برخی از این ها هم در کنفرانس شورای دموکراسی خواهان نیز بوده اند و تصاویر موید چنین چیزی است ولی دعوای حسن اعتمادی با صدای آمریکا از جایی دیگر آب می خورد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme