https://telegram.me/empireoflies

درگیری درونی ضدانقلاب بر سر حمایت از تشکیلات انگلیسی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو زمانه در مقاله ای از نصرالله لشنی ، مطالبی را مطرح نموده است که تنها گوشه ای از این فرقه و عقاید شیطانی آنها را نشان میدهد و به همین دلیل در فضای مجازی واکنش هایی به این اقدام رادیو زمانه از سوی طرفداران فرقه فوق انجام شده است.

رادیو زمانه از جمله رسانه های فارسی زبانی بوده است که هرزگاهی در پروژه حمایت از بهائیان وارد شده و اخباری را بر همین منوال انتشار داده است.حال در تازه ترین اقدام رادیو زمانه با انتشار گزارشی از فردی بنام نصر الله لشنی، قسمتی از ماهیت اصلی این تشکیلات جاسوسی بیان شده که به نوعی خشم بهائیان را از افشای برخی واقعیت ها را بدنبال داشته است.

قسمت هایی از مقاله مذکور را در زیر مشاهده می نمایید:

« بهاییت تنها یک آیین و فرقه‌ای مذهبی نیست و در مقام جریانی سیاسی نیز در تاریخ معاصر ایران ایفای نقش کرده است. کتاب “بهایی‌گری” نوشته‌ی مرحوم کسروی و فصل “داستان باب” در کتاب “امیرکبیر و ایران” نوشته‌ی فریدون آدمیت به نقد فکری و سیاسی این فرقه پرداخته‌اند. علاقمندان می‌توانند برای بحث مفصل به آنها مراجعه کنند.کسروی در کتاب بهایی‌گری خود، تاریخ برآمدن این فرقه و آیین آن را به اختصار اما مفید و خواندنی آورده است. بر این باور است که این فرقه ریشه در باور مهدویت دارد و فرقه‌ای برآمده از آن تفکر است.

 

Capture20141-2

 

اما جوانی بیست و چند ساله به‌نام سید علی‌محمد بود که مدعی شد باب امام زمان است. سید علی‌محمد خود را آن کالبد می‌دانست که ظهور امام زمان در آن پدید آمده است. اما هنوز جسارت اینکه خود را امام زمان بنامد، نداشت و خود را باب امام می‌خواند.

این‌بار نیز سیدعلی‌محمد نتوانست از پس مناظره برآید. اگرچه پرسش‌های علما نیز به قول آدمیت بی‌مایه بودند و به قول کسروی بیشتر به چیستان می‌ماندند تا پرسش‌هایی جدی، اما باب یارای پاسخ گفتن به همان‌ها را هم نداشت، و تنها به گفتن نمی‌دانم و نمی‌توانم اکتفا نمود. سید نوبه و استغفار نمود و در توبه‌نامه‌ی خود نوشت: «غرضم عصیان نبوده و در هر حال مستغفر و تائبم… این بنده را مطلق علمی نیست که منوط به ادعایی باشد… بعضی مناجات و کلمات که از لسان جاری شده دلیلش بر هیچ امری نیست و مدعی نیابت خاصه‌ی حضرت حجه‌الله علیه‌السلام را محض ادعای مبطل، و این بنده را چنین ادعایی نبوده و نه ادعایی دیگر…»

 

Capture20141-1

 

نکته مهم در اینجا علاوه بر طلبکاری بهائیت از رسانه ها در حمایت بی چون و چرا از آنها و انتشار هرگونه مطلبی کذب تنها در جهت مثبت برای آنها این سوال را برای مخاطبان پیش می آورد که واقعا این فرقه چرا واقعیت تاریخ سرکردگان تشکیلات خود را نمیداند؟ آن را قبول ندارد؟ از شنیدن آن زجر میکشد؟ و…. دقیقا چه مسئله باعث می شود که آنها به گزارش رادیو ی حامی خود هم حمله کنند و به آن واکنش دهند؟

ذکر این نکته هم ضروری است که اخباری که در سایت ها و شبکه های مختلف حامی بهائیت بیان می شود هم از اعتبار درستی برخوردار نبوده و مطالب کذب زیادی در آنها دیده می شود که از این نمونه می توان به اخبار سایت بی بی سی اشاره نمود.

 

Capture20141-4

انتهای پیام/

رادیو زمانه در مقاله ای از نصرالله لشنی، مطالبی را مطرح نموده است که تنها گوشه ای از این فرقه و عقاید شیطانی آنها را نشان میدهد و به همین دلیل در فضای مجازی واکنش هایی به این اقدام رادیو زمانه از سوی طرفداران فرقه فوق انجام شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme