https://telegram.me/empireoflies

درگیری شهرام شب‌پره با شرکایش در کنسرت مالزی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بروز اختلاف‌های مالی بین مدیران و خوانندگان لس آنجلسی موضوع تازه‌ای نیست و تا پیش از این نیز شاهد چنین مواردی بوده‌ایم چه بسا پیش آمده در کنسرت‌های خوانندگان لس آنجلسی حتی دو خواننده درروی سن به یکدیگر بی‌حرمتی نموده‌اند مثلاً چند سال پیش در کنسرتی در دبی شهره صولتی در حین اجرا به کتک‌کاری برادرش شهرام صولتی مبادرت کرد که تا مدت‌ها بر سر زبان‌ها بود.

برخی اوقات نیز خوانندگان لس آنجلسی پس از این که برای اجرای کنسرت برنامه ریزی می‌کردند در روز موعود بعد از این که پول بلیط فروشی‌ها را به جیب می‌زدند از اجرای کنسرت طفره رفته و مردم را سر کار می‌گذارند. مثلاً دو سال پیش در نوروز ۹۴ قرار بود جشنی برای یاد بود یکی از خوانندگان لس آنجلسی در آنتالیا ترکیه برگزار شود هماهنگی هنرمندان این برنامه با یکی از خوانندگان زن لس‌آنجلسی به نام «شهره صولتی» بود که به یکی از حاشیه‌هایش در بالا اشاره‌ای شد.

در تبلیغات برگزارکنندگان این برنامه مرتب تاکید می‌شد که قرار است ۶ خواننده مطرح لس‌آنجلسی به همراه ۱۰۰ هنرمند مطرح دیگر در این برنامه حضور داشته باشند. ایرانیان زیادی برای این برنامه با مبالغ بالا بلیط تهیه نموده بودند در شب اجرای برنامه پس از حضور شرکت‌کنندگان در سالن هتل «مردان پلاس» آنتالیا هیچ یک از خوانندگان حاضر نشدند در صحنه حضور پیدا کنند!!! و دلیل این کار نیز بعد از ساعت‌ها معطلی شرکت‌کنندگان توسط برگزارکننده برنامه چنین عنوان شد که خوانندگان این برنامه با وجود اینکه مبالغ کلانی از قبل دریافت کرده‌اند، مجدداً خواستار دریافت پول بیشتری هستند و به این دلیل حاضر نیستند در این برنامه شرکت کنند.

و یا در برخی از کنسرت‌های خوانندگان لس آنجلسی درگیری‌های رخ داده که برخی از آنها آنقدر وقیحانه بوده که زبان از گفتنش ابا دارد. مثلاً در  فروردین ۹۲ در اربیل عراق کنسرت یکی از خوانندگان لس آنجلسی به نام منصور به صحنه خون ریزی تبدیل شد. در آن سال افراد ناشناس به سالن برگزاری کنسرت حمله کردند و پس از ضرب و شتم خواننده اصلی که ظاهراً بر سر مسائل مالی با وی اختلاف داشتند، به زنان حاضر در سالن تجاوز کردند و اتفاقات تلخی را رقم زدند.

و یا در سال گذشته کنسرت داریوش که در اکتبر ۲۰۱۶ در سالن Kölner Maritim برگزار می‌شد در حین برنامه با حمله گروهی از پناهندگان با اغتشاش شدید مواجه شد که سرانجام پس از ساعاتی درگیری با مداخله پلیس آلمان متوقف شد. گفته شد فضای سالن برگزاری این کنسرت پس از اعمال خشونت فیزیکی از سوی مأموران حفاظت سالن در قبال علاقه‌مندان به این خواننده ایرانی بحرانی شد و در نهایت با ضرب و شتم از سوی یکی از محافظین این خواننده به یک بحران تمام عیار مبدل شد که طی آن صدها تن بی دلیل به سمت استیج حمله بردند و نزاعی تمام عیار شکل گرفت و حتی ۱۸ نفر با قمه و چاقو زخمی شدند وبه بیمارستان منتقل شدند.

همه این اتفاقات تنها در کنسرت خوانندگان ایرانی رخ می‌دهد در حالی که در مراسمات خوانندگان غربی عموماً چنین مسئله ای دیده نمی‌شود. یکی از عمده دلایلی که در کنسرت‌های خوانندگان ایرانی رخ می‌دهد کلاه‌بردار بودن آنهاست مثلاً چند سال پیش فردی به پلیس آگاهی مراجعه کرده بود و خبر از کلاه به ردای داده بود که در آن یک ملک مسکونی در ترکیه به چند نفر فروخته شده بود شرکتی که این ملک را به این ایرانی فروخته بود وابسته به شهرام شب‌پره خواننده ایرانی مقیم آمریکا بود.

اخیراً نیز گزارش‌شده که شهرام شب پره این خواننده کلاه بردار ایرانی  به همراه ارکستر اختصاصی خود در کشور مالزی پس از اجرای برنامه توسط چند نفر مورد حمله قرار گرفته و به‌شدت مصدوم شده.
گفته شده افراد ارکستر وی پس از معاینه و مداوا مرخص شده‌اند ولی چون شدت جراحات وارده به شهرام شب پره خیلی وخیم گزارش شده بود او را در بیمارستان بستری کردند.
همچنین همسر وی گفته شهرام  شب پره که با شکستگی سرو استخوان‌های بدنش در وضعیت وخیمی بسر می‌برد به امریکا برگشته است و در منزل بستری است.

گفته شده وی ظاهراً در جریان برگزاری این کنسرت با افرادی قرارداد داشته ولی قبل از اجرای برنامه با بالا کشیدن سهم آنها توافقات فی مابین را زیر پا گذاشته و این افراد نیز برای انتقام گیری از وی در حین اجرای کنسرت به سراغش آمده‌اند و وی را مضروب کرده‌اند.

لازم به یاد آوریست که بسیاری از خواننده‌های لس‌آنجلسی و تاریخ مصرف گذشته از جمله «شهرام شب‌پره» که در سال‌های اخیر با کاهش مخاطب و توجه مردم ایران مواجه شده‌اند، از طریق راه‌های دیگر مانند کلاه‌برداری و فروش مِلک به چند نفر و کلاه برداری مالی از شرکای اقتصادی‌شان به دنبال کسب پول‌های هنگفت و جبران ناکامی‌های هنری خود هستند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme