https://telegram.me/empireoflies

درگیری شدید نوری زاده با محمد‌حسینی و روح‌الله زم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در وقایه دی ماه ۹۶ که چند شهر در ایران به اغتشاشات خیابانی کشیده و شد و چند نفر هم کشته شدند.

در این بین دو گروه از ضد انقلاب بسیار نقش داشتند و در واقع عملیات های ایزایی در این میان از طرف این دو طیف کنترل می شد و در برنامه ریزی که از طرف اتاق فکر این تشکیلات در خارج کشور طراحی شده بود این دو گروه با کانال های تلگرامی خود سعی داشتند که تا میتوانند اغتشاشات را بیشتر کنند و رفته رفته این درگیری ها را به سمت کشتار های بیشتر در داخل کنند.

گروهی به نام ری استارت با مدیریت محمد حسینی که سال هاست از ایران فرار کرده و در آمریکا یک رادیو اینترنتی تاسیس کرده و بارها در کانال تلگرامی خود مردم و جوانان را به آتش زدن مساجد و هیات ها و پایگاه های بسیج تشویق نموده و گروهی دیگر به نام روح الله زم که به اعتراف خود رابطه ای عمیق با اسرائیل دارد و در کانال خود با پخش شایعات متناوب مردم را به تجمعات با خشونت دعوت می کند.

این دو گروه که در میان ضد انقلاب خارج نشین جایگاهی ندارند مدام از طرف آنها که سال هاست خود را تنها گروه اپوزسیون می دانند مورد نقد واقع شده اند حتی حسینی در ویدئویی مدعی بود که برخی از ضد انقلاب خارج نشین از وی خواسته اند که ایران را با حامیان خود آزاد کند و بعد آزادی در اختیار آنها قرار دهد!

البته انتقادات و فحاشی ها بر علیه روح الله زم هم در هفته ها و روزهای اخیر بسیار بالا گرفته چرا که طیف های ضد انقلاب مثل سلطنت طلبان که سال هاست در خار کشور برای مبارزه خود را زخمی کرده اند و به اعتراف خود دردسرهای زیادی را در این راه متحمل شده اند انتظار دارند که اگز کمکی از طرف کشور های دشمن با جمهوری اسلامی به ضد انقلاب صورت می گیرد باید در ابتدا سهمک آنها کنار گذاشته شود چرا که یان ها بودند که سال ها خاک استودیو خورده اند و برای آزادی مردم ایران تلاش کرده اند!

یکی از این افراد که هم اکنون بر سر دلار های آل سعود با دیگر ضد انقلاب به اختلاف خورده اند علیرضا نوری زاده است. وی که تلویزیون ایران فردا را در لندن مدیریت می کند در رقابت با دیگر شبکه های لندنی مثل شبکه بیان که مدام از روح االه زم و حسینی برای حضور در این شبکه دعوت می کنند چند روز پیش در برنامه روزانه خود گفته:” این محمد حسینی چاقوکش و روح الله زم جوگیر و خام است”

این سخنان در حالی گفته می شود بسیاری از شبکه های ضد انقلابی دیگر از اقدامات این دو نفر حمایت می کردند و در واقع به امید این که این دو نفر با امکاناتی که در اختیارشان است می توانند پروژه براندازی را به پیش ببرند.

احتمالا در اغتشاشات اخیر که بخش مالی آن را آل سعود بر عهده گرفته بود مبالغ کلانی صرف شده تا کار نظام به ذعم خودشان یکسره شود ولی در حال حاضر پس از این که این پروژه در نطفه خفه شده ظاهرا آل سعود دبه کرده وبه جز مبلغ بسیار اندکی چیزی به جیره خواران خود نداده و این افراد هم بر سر این مبلغ اندک با یکدیگر در حال جنگ و جدل هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آدم اینا رو میبینه یاد کرکس و شغال و لاشخور میافته تو سریال حیات وحش

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme