https://telegram.me/empireoflies

درگیری شدید رضاپهلوی با موسسان گروه ایرانیاران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در راستای ایجاد و ظهور گروه های چند نفره زیر سایه رضا پهلوی که در ماههای اخیر رو به ازدیاد است اخیرا گروهی تشکیل شده به نان ایرانیاران که از همین ابتدا بنای درگیری و دعوا را جلوی چشم مخاطبان سلطنت طلب خود به نمایش  گذاشته اند.

بعد از آنکه گروه فرشگرد با تبلیغ سنگین برای رضا پهلوی، از مردم دوبار دعوت کرد که تظاهرات کنند تا “میدان میلیونی” آن را که به تقلید از “انقلاب‌های رنگین” بود به نمایش بگذارند، ولی‌ شکست سنگینی‌ خورد و احدئ به تظاهرات نپرداخت، گروه دیگری تشکیل شد که در حقیقت همان “فرشگردی ها” هستند، ولی‌ با نام “شبکه ایرانیاران” که باز هم ربع پهلوی در آن نقش محوری دارد.

حشمت الله طبرزدی یکی از اعضای این گروه در داخل ایران گزارشی منتشر نموده است که بر طبق آن او با رضا پهلوی و چند نفر دیگر جلسه سه ساعته اسکایپی داشته ا‌ند. در این گزارش طبرزدی  میگوید که “مردم” از او خواسته ا‌ند که چرا از این گروه ها، مانند “شبکه ایران یاران” و دیگران حمایت و پشتیبانی نمیکند، ولی‌ او شرط چنین حمایتی را تشکیل یک “شورای رهبری” میداند، و تازه نه هرگونه شورایی. طبرزدی در گزارش خود میگوید:”ما پیشنهاد دادیم و در واقع شرط کردیم که اگر بخواهد چنین ائتلافی تقویت شود و ما نیز پشتیبانی کنیم، میبایستی که شاخص‌ها [یعنی‌ نمایندگان گروه‌های مختلف] در آن حضور داشته باشند؛ حضور رسمی‌.

لذا یکی‌ از مواردی که ما تاکید کردیم که رضای پهلوی که اعلام حمایت کرده بود از این “شبکه ایران یاران،” ایشان رسما عضوی از آن باشند، و مساله حمایت و پشتیبانی سمبولیک نباشد. به شرطی که ایشان در این ائتلاف حضور رسمی‌ داشته باشند، ما [هم] حاضریم حضور داشته باشیم…. [در آن جلسه سه ساعته] پس از بحث‌های گوناگون ما به نتایج خوبی‌ رسیدیم. خدمت شما [هم میهنان] عرض کنم که جناب رضا پهلوی در جلسه نظرش این بود که به عنوان کسی‌ از بیرون از ائتلاف باشد و پشتیبانی کند. ما البته نظر مخالف ایشان را داشتیم و تاکید [ما] بر این بود که باید شورایی باشد که ایشان عضو آن باشد، من عضو آن باشم، از اقوام [ایرانی] عضو آن شورا باشند، از تشکل‌ها [عضو آن باشند] تا آن شورا بتواند وزنه‌ای ایجاد کند و اینگونه نباشد که مثلا بگوییم فلانی‌ هست، اما رسمی‌ نیست. اینجوری نمیتوانیم. حضور باید رسمی‌ باشد…. باید همه دور یک میز بنشینیم و مساوی رای دهیم، شورای رهبری را تشکیل دهیم برای تداوم مبارزات. خوشبختانه آقای رضا پهلوی هم پذیرفتند که جلسات متعددی داشته باشیم….”

به عبارت دیگر طبرزدی می‌خواهد مساوی با رضا پهلوی، باشد. اما بعد این اظهارات طبرزدی به سرعت “مصاحبه ای” در تلویزیون شهرام همایون در لوس آنجلس برای رضا ربع ترتیب داده شد. وقتی‌ همایون از وی نظر او را درباره گزارش طبرزدی پرسید، او پاسخ داد، “باید در اینجا بگویم که برای من بسیار تاسف آمیز بود که یک بحثی‌ که درون سازمانی بود و برای مصرف داخلی‌، را به این شکل رسانه‌ای کرده باشند، که خلاف اصول اخلاقی‌ و اتیک کار حرفه‌ای است…”وی همچنین بعد به شدت عضویت خود در شورای مورد بحث طبرزدی را تکذیب کرد.

اما در روز های بعد از این مصاحبه نیز آمد نیوز ارگان خبری براندازان جانب طبرزدی را گرفته و مرتب بیانیه هایی را از طرف وی منتشر می کند.

طبرزدی در بیانیه خود این چنین بر علیه رضا پهلوی داد سخن سر داده که :”اخیرا آقای رضا پهلوی و شهرام همایون در گفتگویی یکطرفه مطالبی در باره‌ی جلسه‌ی مشترک من و رضا پهلوی منتشر کردند و به دنبال، تشکل نو بنیاد ایرانیاران، اعلامیه‌ای صادر کرد که کاملا یک‌طرفه و علیه من بود. نمی‌دانم چرا باید بر خلاف مصلحت مبارزات کنونی و در این شرایط حساس بخواهند موجبات تضعیف یک مبارز در درون مرز را به وجود آورند!»”

طبرزدی همچنین وی را فردی سلطان مآب که برای کل کشور تصمیم میگیرد دانسته و گفته دیگر آن زمان گذشت که شما مثل شاه بخواهید اختیارات وسیع داشته ولی مسئولیت پذیر نباشید.

طبرزدی در انتهای بیانیه خود گفته :”از دیدگاه من این بازی تمام شده است و پس از این هرگز به آن تن نخواهم داد. مگر اینکه ابتدا مقاوله نامه‌ای امضا شود و رضا پهلوی به عنوان یک فرد مسئول و پاسخگو و نه فرد غیرمسئول اما همه کاره، نیز آن را امضا کند. تا زمانی که ژن و خاندان، آفریننده‌ی مقامی غیرپاسخگو اما بسیار پر ادعا است، آن جامعه به سعادت نخواهد رسید ”

ظاهرا این کودک تازه متولد شده اپوزیسیون هم در نطفه مرده است چرا که هر نطفه ای که نامشروع منعقد شود قبل از متولد شدن در ایران بزرگ بلافاصله یا حداکثر در بدو تولد خواهد مرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme