https://telegram.me/empireoflies

درگیری دو ضدانقلاب فراری بر سر یک مشت دلار

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ایرج جنتی عطایی» مدیحه‌سرای شاه معدوم و سازنده سرودهای «رسول بزرگ رستاخیز» و «طلایه‌دار»، دوست و همکار سابقش داریوش اقبالی را به خیانت به ضدانقلاب خارج از کشور و ثروت‌اندوزی متهم کرد.

ایرج جنتی عطایی به دلیل ساختن همین دو سرود که در آنها محمدرضا پهلوی را با ائمه‌اطهار(ع) مقایسه و تشبیه کرده بود، در سال ۱۳۵۴ شامل بورسیه تحصیلی در لندن شد اما به دلیل همکاری با ساواک و ترس از مردم به ایران بازنگشت.

جنتی عطایی با ساختن سرودی با عنوان «ترانه‌هایم را پس بده، جوانی‌ام را پس بده» ادعا کرده به خاطر همکاری با اقبالی، ابراهیم حامدی (ابی) و فائقه آتشین، عمر و جوانی خود را تباه کرده است.

وی در ادامه گفته‌هایش آنها را به سازش با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی متهم کرده است.

البته این اختلاف‌ها زمانی رسانه‌ای شد که جنتی عطایی ادعا کرد اقبالی و حامدی با ثروتمندترین زنان مقیم خارج از کشور ازدواج کرده‌اند اما علی‌رغم بی‌نیازی مالی، دیناری از پول کنسرت‌های خود را به حساب وی واریز نمی‌کنند، در حالی که در همه کشورها همکاران خوانندگان درصد زیادی از کنسرت‌ها سهم می‌برند. سرود «ترانه‌هایم را پس بده»، بلافاصله توسط رفیق گرمابه و گلستان فائقه آتشین، مهرداد آسمانی اجرا و پخش شد.

آسمانی نیز در همراهی با جنتی عطایی در شبکه تپش که توسط امیر قاسمی اداره می‌شود، ادعا کرده که «یغما گلرویی» و «روزبه بمانی» نفوذی‌های اطلاعات ایران در میان لس‌آنجلسی‌ها هستند.

انتهای پیام/کیهان

«ایرج جنتی عطایی» مدیحه‌سرای شاه معدوم و سازنده سرودهای «رسول بزرگ رستاخیز» و «طلایه‌دار»، دوست و همکار سابقش داریوش اقبالی را به خیانت به ضدانقلاب خارج از کشور و ثروت‌اندوزی متهم کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme