https://telegram.me/empireoflies

درگیری در گروهکچه کمونیستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سال ۱۹۸۹ درحالی که دیوار برلین فرو می‌ریخت در حقیقت بنیان‌های یک ایدئولوژی که بیش از چند دهه زندگی قریب به نیمی از مردم جهان را در بدترین وضع ممکن قرار داده بود درحال فروپاشی بود.

کمونیسم که حتی کارل مارکس پدر فکری آن نیز با گفتن جمله معروف “من مارکس هستم، مارکسیست نیستم” از آن ابراز برائت می‌نمود بیش ۷۰ سال در نیمی از جهان مکتب حکومت و اقتصاد بود و زندگی بسیارانی را نابود نمود.

۱۹۹۱ پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی به دست گورباچف، این مکتب برای همیشه به زباله‌دان تاریخ پیوست.

اما نکته‌ای بسیار مضحک و تعجب برانگیز این است که با وجود فروپاشی سردمداران این ایدئولوژی در جهان و اثبات ناکارامدی آن در حکومت داری، اقتصاد و تمامی سایر عرصه‌های جامعه، عده‌ای ایرانی هنوز در فضای ۵۰ سال پیش به سر می‌برند و به دنبال آرمان‌های پوشالی کمونیسم هستند.

اتحادیه چپ و اتحادیه فدائیان دو نمونه از این گروه‌ها هستند هرچند که اگر بخواهیم منصف باشیم باید بگوییم لفظ گروه برای این افراد بسیار بزرگ است، چرا که به سختی تعداد اعضایشان به چند ده نفر می‌رسد، این افراد نه تنها گروه نیستند بلکه حتی به آنها گروهک نیز نمی‌توان گفت و شاید بهتر باشد برای اشاره به آنها لفظ گروهکچه را ابداع کنیم!

به هر روی این دو گروهکچه مدتی پیش باهم متحد شدند تا بلکه بتوانند تعداد اعضای خود را از دایره اعداد ۲ رقمی خارج نمایند و برای اتحادیه خود نیز نام «شورای خارجی سوسیالیستی را برگزیدند»! نامی دهان پر کن که بیشتر انسان را به یاد شورای روابط بین‌الملل آمریکا می‌اندازد! اما وقتی خواننده احوالات این به اصطلاح شورا را بررسی نماید متوجه میزان طنز موجود در این نامگذاری خواهد شد.

نکته جالب دیگر این که همین اتحاد نیم‌بند و کم تعداد نیز به دلیل اختلافات عمیق، دائمی و غیرقابل اجتناب اپوزیسیون که عموما بر سر مسائل مادی و سهم بری از قدرت در آینده خیالی است نیز دیری نپایید.

بنابر شنیده‌ها از منابع معتبر اخیراً بیش از ۱۲ نفر از اعضای این اتحادیه با نگارش و امضای بیانیه‌ای خواستار انفکاک و جدایی از این اتحادیه شده‌اند و اصل این اتحاد را بی معنی، بدون هدف و غیر معقول دانسته‌اند.

مطابق اخبار واصله این بیانیه که اشخاصی همچون علی صمد، وهب انصاری، آتا و… نیز  آن را نگارش و امضا کرده‌اند به منظور انتشار در اختیار سایت «کار آنلاین» که ارگان رسمی «شورای خارجی سوسیالیستی» است قرار گرفته، اما این سایت که صدای فریاد آزادی بیان آن با فرکانسی بیش از حد تحمل شنوایی انسان، گوش‌ها را به شدت آزار می‌دهد، با سانسور این بیانیه اجازه انتشار به آن را نمی‌دهد.

به زودی «امپراتوری دروغ» متن کامل این بیانیه را که در آن عمق اختلافات درون گروهی و تسویه حساب‌های سازمانی اعضا به وضوح مشخص است به منظور آگاهی خوانندگان گرامی نسبت به مسائل پشت پرده مشتی جیره خوار سرویس‌های امنیتی غرب که به نام اپوزیسیون برای خود نان و آبی فراهم کرده‌اند، منتشر خواهد نمود.

نکته پایانی اینکه، «جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه | امپراتوری دروغ» اکیداً به وب‌سایت «کار آنلاین» به عنوان ارگان رسمی جماعت کمونیست توصیه می‌کند تا با انتشار اخبار درون گروهکچه متبوع خود دست کم اندکی در جهت حفظ آبروی نداشته خود در اذهان مخاطبان بکوشد! در این خصوص به عنوان اولین گام، این سایت می‌تواند پیش از آنکه متن این بیانیه به دست «امپراتوری دروغ» افشاء شود، خود آن را به صورت رسمی منتشر نماید.

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme