https://telegram.me/empireoflies

درگیری در راهپیمایی روز قدس در برلین+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پایتخت‌ آلمان شاهد راهپیمایی صدهان تن از حامیان ملت مظلوم فلسطین به مناسبت روز جهانی قدس بود.

تظاهرات امسال روز جهانی قدس در شهر برلین با یکسالگی جنگ تابستان گذشته در غزه همزمان شده بود و تظاهرکنندگان در اعتراض به آنچه اشغالگری رژیم صهیونیستی در بیت المقدس خواندند، به خیابان‌ها آمدند.

در این مراسم راهپیمایان پرچم‌های فلسطین، لبنان، ایران، یمن و حزب‌الله و همچنین تصاویری از امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، رهبر جنبش انصارالله یمن، شهدای جنگ غزه و حزب‌الله لبنان را در دست داشتند.

تظاهرات کنندگان پلاکاردهایی در در دست داشتند که بر روی آن شعار «آزادی فلسطین» نوشته شده بود.

در راهپیمایی روز جهانی قدس سخنرانان به بیان مواضع مسلمانان در قبال جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها و وظیقه ملت‌های آزادی‌خواه دنیا پرداختند.

آنان همچنین خواستار بیداری ملت آلمان در برابر فریبکاری و سوءاستفاده صهیونیست‌ها از ملت آلمان شد.

شبکه خبری راشا تودی با پوشش این مراسم گزارش داد که در تظاهرات روز جهانی قدس در شهر برلین پایتخت آلمان میان تظاهر کنندگان و طرفداران رژیم صهیونیستی درگیری رخ داد که یک نفر در جریان آن دستگیر شد.

این شبکه اعلام کرد: در تظاهرات طرفداران فلسطین در خیابان‌های برلین هزاران نفر شرکت کرده بودند که گروهی نیز به طرفداری از اسرائیل تجمع کردند. میان دو طرف درگیری‌هایی رخ داد که یک نفر در آن دستگیر شد.

 

انتهای پیام/ابنا

در راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر برلین پایتخت آلمان میان تظاهر کنندگان و طرفداران رژیم صهیونیستی درگیری رخ داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme