https://telegram.me/empireoflies

درگیری حامیان و مخالفان «ربع پهلوی» به جاهای باریک کشید!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حواشی تجمع روز کوروش هنوز تمام نشده و عناصر وابسته به گروه‌های مختلف اپوزیسیون هنوز به درگیری با یکدیگر مشغولند.

پس از برگزاری تجمع روز کوروش در پاسارگاد که در آن برخی افراد شعارهای نژادپرستانه و عربستیزانه سردادند، به‌جای آنکه نزدیکی و پیوند عناصر اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان بیشتر شود، اما شعارهای مذکور به عامل اختلاف بین آنان تبدیل شد.

پس از آنکه در ماه‌های اخیر خبرهایی درباره ارتباط «ربع پهلوی» با رژیم سعودی منتشر شده، موضع‌گیری او علیه برخی شعارهای ضدعربی در تجمع روز کوروش، سبب حمله سلطنت‌طلبها به وی شد.

«امید دانا» سرکرده سلطنت‌طلبان مقیم اروپا، «آرین وطن‌خواه» مدیر شبکه لس‌آنجلسی «ایران فردا» و «شهرام همایون» مدیر شبکه‌ی لس‌آنجلسی «کانال یک» ازجمله افرادی بودند که به‌طور تلویحی یا مستقیم، شاهزاده پهلوی‌دوستان را به خیانت، وطن‌فروشی و دور شدن از آرمان‌های شاهان پهلوی متهم کردند.

در این میان، «علیرضا نوری‌زاده» که در سالهای پس از انقلاب اسلامی، مانند آفتاب‌پرست‌ها، چندین بار رنگ عوض کرده و تغییر موضع سیاسی داده، به حمایت از «ربع پهلوی» پرداخت.

نوری‌زاده که به‌سبب ارتباط گسترده با شاهزادگان و دربار آل‌سعود، در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» و «سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آل‌سعود» معروف شده، ماموریت یافت تا مانند ماه‌های اخیر از «ربع پهلوی» پشتیبانی کرده، تا شاهزاده بیش از این مورد هجوم قرار نگیرد.

چند روز پیش «شهرام همایون» در واکنش به حمایت نوری‌زاده از مواضع «ربع پهلوی»، با بیان اینکه برخی از آقایان در یک دست لیوان مشروب و در دستی دیگر وسایل استعمال مواد مخدر دارند و آنوقت اظهار نظر می‌کنند، با کنایه به نوری‌زاده، گفته بود که بسیاری از فعالان در شبکه‌های ماهواره‌ای باید تست اعتیاد بدهند، چون سخنانشان ناشی از نشئگی یا خماری است!

اما «علیرضا نوری‌زاده» در ادامه درگیری چند سال اخیر با «شهرام همایون»، بدون آنکه نامی از او ببرد، در برنامه اخیرش گفت: ” آقایانی که کاتولیک‌تر از پاپ هستند به خود جرأت می‌دهند از شاهزاده انتقاد کنند که چرا مخالف شعارهای عرب‌ستیزانه است. “

این اپوزیسیون مقیم لندن، با بیان اینکه برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «شهرام همایون» و «امید دانا» به‌بهانه اینکه پرچم شیروخورشید را در برنامه‌هاشان نصب می‌کنند به خود جرأت فحاشی و توهین به هرکسی را می‌دهند، تاکید کرد: “آقایان در وسئد و دانمارک و فنلاند نشسته‌اند و پول هم بهشان می‌رسانند و بعد ادعا می‌کنند فلان مراسم را ما برپا کردیم … اگر قرار باشد جوان اینها را بدهیم، از اول صبح تا شب باید تمام کارهایمان را ول کرده و کار دیگری نکنیم تا فقط جواب این افراد را بدهیم …”

نوری‌زاد با اشاره به ارسال پیام‌های توهین‌آمیز از سوی برخی سلطنت‌طلبان به او، افزود: “فردی روزی با نام‌های مختلف چندین ایمیل درست می‌کند تا هرچه لایق خودش است را به من بگوید … من این فرد را می‌شناسم و می‌دانم که این عقده از دیرباز او را دارد به کجا می‌برد. حتی مزدوری برای رژیم را فریاد می‌زند …”

به نظر می‌رسد این درگیری بین گروه‌ها و عناصر مختلف اپوزیسیون مانند مورد فوق پایان ندارد. بخصوص مواضع اخیر «ربع پهلوی» سبب افزایش تنش و فاصله بین عناصر اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان شده و کار را به جاهای باریکی کشانده که افق روشنی برای آن قابل تصور نیست.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حواشی تجمع روز کوروش هنوز تمام نشده و عناصر وابسته به گروه‌های مختلف اپوزیسیون هنوز به درگیری با یکدیگر مشغولند. پس از برگزاری تجمع روز کوروش در پاسارگاد که در آن برخی افراد شعارهای نژادپرستانه و عربستیزانه سردادند، به‌جای آنکه نزدیکی و پیوند عناصر …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme