https://telegram.me/empireoflies

درگیری بین گروه‌های ضدانقلاب به روایت امید دانا + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای اخیر درگیری و خودزنی بین گروه‌های مختلف ضدانقلاب افزایش یافته است. به گونه‌ای که در روزهای گذشته در چندین مورد گروهک‌های ضدانقلاب خارج‌نشین از بیانیه گرفته تا به صورت فیزیکی و لفظی از خجالت یکدیگر درآمده‎‌اند.

در یکی از آخرین موارد امید دانا سلطنت‌طلب فراری مقیم سوئد در صفحه فیسبوک خود با اشاره به درگیری طرفداران گروه‌های سلطنت‌طلب و کمونیست در مراسم روز کارگر در شهر استکهولم سوئد، سعی کرد سلطنت‌طلبان را مظلوم و بی‌گناه جلوه دهد و نوشت:

…  امروز کمونیستها حمله وحشیانه ای به ما هواداران پادشاهی نمودند و اگر پلیس نبود هم اکنون سر به تن ما هم نبود.
در این حمله کمونیستها یکی از ارازل اوباش خودشان را که هفت سال است اقامت ندارد و برای اقامت دست به هر کاری میزند به نام “طاهر محتشم” را به سوی ما روانه کردند و این شخص جلوی زنان ما با بدترین واژگان رکیک قصد ضرب و شتم چند تن از یاران از جمله اینجانب را داشت …

امید-دانا---کمونیست-1

امید دانا که به همراه گروه‌های سلطنت‌طلب برای نخستین بار در مراسم روز جهانی کارگر شرکت می‌کرد و به تازگی دائیه‌دار حمایت از حقوق کارگران شده، برای نشان دادن مظلومیت خود و یارانش با بزرگ جلوه دادن موضوع، از کلماتی مانند کمونیست‌ها و وحشیانه استفاده کرد، اما چیزی که در تصویر منتشر شده توسط خود او مشخص است، اعتراض یکی از افراد منتسب به گروه‌های کمونیستی به او به سبب حضور سلطنت‌طلبها در مراسم روز کارگر بود. امید دانا دراین باره با اشاره به اختلاف جدی بین کمونیست‌ها و سلطنت‌طلب‌های خارج‌نشین نوشته است:

… مانند هر سال برگزار کنندگان که از سوی فایشستهای کمونیستی به اصطلاح ایرانی (جاسوسان و نوکران شوروی سابق) تحریک شده بودند به سوی هواداران پادشاهی آمده و تلاش نمودند به صورت غیرقانونی جلوی حضور هواداران پادشاهی را با پرچم شیروخورشید بگیرند.
… یکی از پناهجویانی که هفت سال است اقامت نگرفته به نام “طاهر محتشم” از سوی کمونیستها برای ایجاد اغتشاش و ضرب و شتم نیروهای پادشاهی وارد صحنه شد و برای تحریک هواداران پادشاهی آغاز به رکیک ترین الفاظ به اعتقادات آنان نمود …

طاهر-محتشم

امید دانا این عکس را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد

جالب است بدانید، در ادامه این درگیری عوامل گروه‌های سلطنت‌طلب و کمونیست با حضور در صفحات یکدرگر در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک به بدترین نوع به فحاشی نسبت به یکدیگر پرداختند.

گفتنی است، گروه‌های ضدانقلابی که به آغوش غرب پناه برده‌اند سالهاست که درگیری‌های داخلی شدیدی با یکدیگر دارند و هر از چندگاهی اخبار این درگیری‌ها به خارج درز می‌کند. این گروه‌ها در حالی دم از آزادی بیان دموکراسی و دیگر الفاظ دهان‌پرکن می‌زنند و جمهوری اسلامی را نظامی دیکتاتوری می‌خوانند که اکنون بدون داشتن نقشی در حکومت در حال تکه تکه کردن یکدیگر هستند و در فرصت‌های مختلف به جان یکدیگر می‌افتند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

 1. برادران گرامی

  به نظرم با نوشتن این مطلب تنها این آدمهای حقیر را بزرگ کرده اید و برایشان کیس پناهندگی درست کرده اید.

  این امثال محتشم ها نه برای مساله سیاسی (چون نظام با این آدمها کاری نداره اصولا) بلکه برای گرفتن حقوق مفت پناهندگی جلای وطن کرده اند.

  فردا هم، همین آقا، همین مطلب را پرینت میگیرد و به اداره مهاجرت سوئد میبرد و ادعا میکند که در صورت بازگشت به ایران جانش در خطر است.

  بهتر است که تمرکز را روی مسائل اصلیتر بگذاریم.

  و من الله توفیق

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme