https://telegram.me/empireoflies
مسعود صدر - Masoud sadr
مسعود صدر

درگیری بین اپوزیسیون شدت گرفت/ حمله به نماینده «ربع پهلوی» در شبکه سلطنت‌طلب+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچندی پیش مناظره ای میان “رامین پرهام” و “رضا تقی زاده”، دو تن از چهره های شاخص سلطنت طلبان با عنوان سلطنت یا پادشاهی در شبکه ضدانقلاب پارس،  برگزار شد که طی آن پرهام در اعترافاتی جالب توجه گفت: «هیچگاه سلطنت و حزب رستاخیز به ایران باز نخواهد گشت و اگر چنانچه چنین اتفاقی بخواهد صورت گیرد بنده از وقوع آن جلوگیری می کنم!.»

این اظهارات رامین پرهام با هجمه گسترده چهره های دیگر سلطنت طلبان همراه شد و در برنامه های خود به شدت علیه وی موضع گرفتند.

اوج این حملات، یکشنبه شب در برنامه «اشک ها و لبخندها» در شبکه پارس و با حضور مسعود صدر و خسرو فروهر انجام شد.

در ابتدای این برنامه مسعود صدر، مجری برنامه و از فعالان سلطنت طلب، رامین پرهام را از جمله افرادی دانست که همواره به همراه برخی دیگر از اپوزیسیون مانع از حرکت در مسیر تغییر نظام می شوند و تلویحا آن ها را عامل نفوذی نظام جمهوری اسلامی دانست!

دانلود بخش اول سخنان مسعود صدر در خصوص رامین پرهام

در ادامه این برنامه انتقادات فراوانی به کنفرانس «مدیریت گذار از جمهوری اسلامی» که ماه گذشته در لندن و با حضور برخی از چهره های اپوزیسیون همچون محسن سازگازا، علیرضا نوری زاده، مهرانگیز کار، محسن مخملباف، حشمت الله طبرزدی، محمد نوریزاد و … برگزار شد، وارد شد چرا که در این همایش رامین پرهام به عنوان نماینده ربع پهلوی در این کنفرانس شرکت نموده بود.

در ادامه خسرو فروهر، کارشناس این برنامه و از فعالان سلطنت طلب، با بیان مواضعی تند علیه رامین پرهام، محسن سازگارا، محسن مخملباف و سایر حاضران کنفرانس لندن، رفتار این طیف از اپوزیسیون را دیکتاتورگونه و انحصارطلبانه خواند.

وی حاضران این کنفرانس همچون سازگارا، مخملباف، طبرزدی و … را از فعالان سیاسی دهه های پنجاه و شصت دانست که در آن زمان علیه شاه فعالیت می کردند و تصمیم گیری این چنین افرادی برای مدیریت گذار از جمهوری اسلامی را تمسخرآمیز و خنده دار تلقی کرد.

در ادامه حملات فروهر و صدر به رامین پرهام و یارانش، از محسن سازگارا خواسته شد  تا درآمد خود را به صورت شفاف بیان کند چرا که به گفته مسعودصدر، سازگارا در ابتدای حضور خود در خارج از کشور هیچ پولی نداشته است اما اکنون هر هفته به شهرهای مختلف اروپا سفر می کند و در هتل های ۵ ستاره اقامت می گزیند که تمامی این اتفاقات نیازمند مبالغی کلان است و مشخص نیست که سازگارا این پول ها را از کجا دریافت می کند.

دانلود بخش دوم سخنان مسعود صدر در خصوص محسن سازگارا

صدر همچنین با انتشار عکس های محسن سازگارا در اوایل انقلاب اسلامی و مقایسه آن با ظاهر فعلی، وی را تلویحا فردی ریاکار دانست که با توجه به موقعیت های زمانی و مکانی تیپ و ظاهر خود را عوض می کند.

فروهر نیز ضمن انتقاد از رامین پرهام گفت که این فرد و تیمش اصلا طرفداران سلطنت را به حساب نمی آورند؛ من چند بار با ایشان تماس گرفتم اما جواب ندادند و هیچ نماینده ای را از طرف سلطنت طلبان به کنفرانس خود در لندن دعوت نکردند که این رفتار خود نشان از رفتار دیکتاتورگونه این افراد دارد.

دانلود سخنان خسرو فروهر در خصوص رامین پرهام

مسعود صدر در ادامه ضمن تمسخر پرهام مدعی شد که این فرد در گذشته بارها گفته است با افرادی که روزی با نظام جمهوری اسلامی همکاری کرده اند نمی شود کاری صورت داد اما چگونه است که حال با آنها کنفرانس برگزار کرده و نشست و برخاست می کند!

صدر همچنین پرهام را فردی دانست که زیر سایه پهلوی پنهان می شود و هنگامی که مقبولیت پیدا می کند به دنبال اهداف خود رفته و علنا بیان می کند که از بازگشت پهلوی جلوگیری خواهد کرد.

دانلود بخش سوم سخنان مسعود صدر در خصوص رامین پرهام

نکته جالب توجه آنجاست که سلطنت طلبان همچون مسعود صدر و خسرو فروهر در حالی علیه پرهام موضع گیری کرده اند که وی به عنوان نماینده ربع پهلوی در کنفرانس لندن شرکت کرده بود و اینکه پرهام پس از بازگشت از کنفرانس رسما اعلام می کند که از بازگشت سلطنت جلوگیری خواهد کرد نکات پیدا و پنهانی را می تواند در پس پرده داشته باشد.

باید دید چه اتفاقاتی افتاده است که فردی که چندروز قبل به عنوان نماینده پهلوی در لندن حضور پیدا کرده است به یکباره و با تغییر موضع در مناظره اعلام کرد که از بازگشت سلطنت به ایران جلوگیری خواهد کرد!

به هر حال دعوای اپوزیسیون در حالی این روزها بالا گرفته است که نظام جمهوری اسلامی در ۴ دهه گذشته، روز به روز بر قدرت خود افزوده و حتی در روزهای اخیر و برگزاری انتخابات کشورهای لبنان و عراق نفوذ خود را در میان توده های مردم سایر کشورها نیز افزایش داده است و اپوزیسیون نظام، همچنان در توهمات خود به سر می برند!

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

اظهارات رامین پرهام، از فعالان سلطنت طلب، مبنی بر جلوگیری از بازگشت سلطنت به ایران با هجمه گسترده چهره های دیگر سلطنت طلب همراه شد و در برنامه های خود به شدت علیه وی موضع گرفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme