https://telegram.me/empireoflies
«امیرعباس فخرآور»

درگیری اپوزیسیون بر سر گرفتن دلارهای بیشتر از آمریکا!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد یک درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون جمهوری اسلامی هستیم و گویا دشمنان ملت ایران نمی‌توانند رنگ خوشی را ببینند!

هر روز و هر ماه که می‌گذرد شاهد افزایش درگیری و شکاف بین گروه‌ها و عناصر مختلف ضدانقلاب هستیم و این روند روز به روز شتاب بیشتری می‌گیرد.

«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا است که سابقه حضور در حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ را دارد و پس از فرار به آمریکا در خدمت دربست سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی است. وی چند روز پیش با انتشار ویدئویی در صفحه فیسبوکش، برخی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین را مورد انتقاد قرار داد و حتی مسخره کرد.

فخرآور در تمسخر بسیاری از عناصر سلطنت‌طلب و ضدانقلابِ کهنسال، با اعتراف به شکست گروه‌های اپوزیسیون مقابل جمهوری‌اسلامی، گفت: “… یک وقتی هست که کسانی مثلا مربی تیم دسته هفدهم مالدیو بودند، بعد که دسته یکش می‌آید و ۱۷ هیچ میبازد. بعد این افراد پررو هم هستند. با وجود اینکه اینهمه شکست خورده‌اند، اما ادعا هم دارند که بعد اینکه در دسته هفدهم مالدیو بازی کردند، می‌خواهند مربی تیم ملی آلمان هم بشوند!

این ضدانقلاب مقیم آمریکا با بیان اینکه مخالفان جمهوری‌اسلامی وضعیت خوبی ندارند، تصریح کرد: “… متاسفانه وضعیت اپوزیسیون ما اینگونه است … اینها اینکاره نیستند و وقتی کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد و وقتی آگاهی و شرایطش را ندارد، بهتر است کنار بکشد …

فخرآور با تقبیح عملکرد ضعیف اپوزیسیون قدیمی و ناکارآمد جمهوری‌اسلامی، گفت: “… مبارزه با این رژیم (جمهوری‌اسلامی) در تخصص آنها نیست … اگر می‌خواهند کمکی بکنند و به پژواک نسل جدید اپوزیسیون کمک کنند ، شر نرسانند، مارا به خیرتان امید نیست، شر نرسانید …”

این مورد تنها یکی از مواد بسیار زیاد اختلاف و درگیری لفظی بین مخالفان جمهوری‌اسلامی بود. گویا شکاف بین نسلی در میان عناصر و گروه‌های اپوزیسیون تشدید شده است و بین خودشان بر سر دلارهای دریافتی از دولت‌های غربی بخصوص آمریکایی‌ها دعوا شده است. بخصوص در این هفته‌ها که دولت جدید در آمریکا بر سر کارآمده و هر یک از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون بخصوص سلطنت‌طلبان و نزدیکان به حزب جمهوری‌خواه آمریکا، شدیدا در رقابت بر سر کسب بودجه بیشتری به بهانه مبارزه با جمهوری‌اسلامی هستند.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد یک درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون جمهوری اسلامی هستیم و گویا دشمنان ملت ایران نمی‌توانند رنگ خوشی را ببینند! هر روز و هر ماه که می‌گذرد شاهد افزایش درگیری و شکاف بین گروه‌ها و عناصر مختلف ضدانقلاب هستیم و این روند روز …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme