https://telegram.me/empireoflies

دروغ یوتیوبی فخرآور لو رفت!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر ضدانقلاب است که به سبب خیانت و وطن‌فروشی زبانزد است و از این رو به ننگ‌آور معروف شده است. او که با داشتن مواضع ضداسلامی و ضدایرانی می‌کوشد چهره‌ای رادیکال و مورد پسند مقامات آمریکایی از خود نشان دهد، در سالهای اخیر بارها از تحریم اقتصادی و اخیرا تحریم صادرات نفت ایران حمایت نموده و حتی با افتخار مدعی شده که او پیشنهاد تحریم نفت ایران را او به مقامات آمریکایی داده است.

فخرآور چند روز پیش، برای آنکه خود را نزد مخاطبینش فردی بسیار مهم نشان دهد، ادعا کرد که صفحه یوتیوب او توسط عوامل جمهوری‌اسلامی هک شده و لایک‌هایش دزدیده شده است! او گفت: “برخی به من اعلام کردند که لایکهای صفحه یوتیوب من توسط ارتش سایبری مورد حمله قرار گرفته. بررسی کردیم لحظه به لحظه و متوجه شدیم که به بازدیدها و لایکها حمله شده … جالب است که هکرهای رژیم فهمیدند که صدای ما شنیده میشود و به لایکها حمله می‌کنند تا ما را زمین‌گیر می‌کنند … من نمی‌داند چه چیز در ذهن رهبر جمهوری‌اسلامی است … دوستانم عنوان ترورلایکها برای آن انتخاب کرده‌اند! بعد از ترور فیزیکی به ترور معنوی افراد دست می‌زنند!”

این ضدانقلاب فراری از این اتفاق نتیجه گرفته که حتما کار هکرهای سپاه و به دستور مستقیم رهبر جمهوری‌اسلامی بود که به صفحه یوتیوب او حمله شده است!

این سخنان فخرآور آنقدر ابلهانه و غیرفنی بود که صدای «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد را درآورد و تمسخر سخنان اخیر فخرآور، او را یک شیاد و کلاه‌بردار نامید و گفت: “فخرآور یک آمریکایی کامل است که همه اتفاقات آمریکا را پوشش می‌دهد و حرفهای مفت میزند …”

«امید دانا» در ادامه از وقوع یک مشکل نرم‌افزاری از چند هفته گذشته در سایت یوتیوب خبر داد که طی آن تعداد بازدیدها و لایک‌ها به مرور زمان در صفحه اصلی پخش ویدئوها کاهش می‌یابد و افزود: “از چهار سپتامبر این مشکل پیش آمده برای تمام کانال‌های یوتیوب … برای ویدپوهای خودم هم همچین مشکلی پیش آمده است که به زودی این مشکل از سوی سایت یوتیوب حل خواهد شد …”

پاسخ «امید دانا» با سند و دلیل به ادعاهای فخرآور نشان داد که او اگر در این مورد دروغ نگفته باشد، اما قطعا بدون تحقیق و تنها بر اساس شنیده‌هایش و تحلیل‌های متاثر از کینه‌اش نسبت به جمهوری‌اسلامی، در مورد موضوعات مختلف سخن می‌گوید. بر این اساس، اصلا بعید نیست که ادعاهای گذشته او درباره انقلاب اسلامی در کتاب سراسر کذب «رفیق آیت‌ا…» هم بر اساس همین شواهد سطحی و نادرست تدوین شده باشد. از فرد کلاه‌بردار و شیادی مانند فخرآور هیچ‌چیز بعید نیست.

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر ضدانقلاب است که به سبب خیانت و وطن‌فروشی زبانزد است و از این رو به ننگ‌آور معروف شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme