https://telegram.me/empireoflies

دروغ گویی مسیح علی‎نژاد بازهم رسوایی به بار آورد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی دیدار تیم های فوتبال ایران و سوریه در تهران که با نتیجه مساوی به پایان رسید صدها نفر از زنان و دختران سوری که برای تشویق تیم ملی کشورشان به آزادی آمده بودند نظر برخی از رسانه ها را به خود جلب نمود دلیل اصلی این جلب توجه ممنوعیت حضور زنان ایرانی در استادیوم آزادی بود که باعث شد کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به حضور بانوان سوری واکنش نشان دهند. البته در این میان افراد جریاناتی که سابقه تحریک این گونه تنش های کاذب را در فضای جامعه دارند باعث شد اعتراضاتی را در پی داشته باشد مبنی بر این که چرا زنان ایرانی نباید در ورزشگاه حضور داشته باشدو این اعتراضات هم چنین افراد مغرض و ضد انقلاب را که سال هاست در آنطرف مرزها برای اهداف کثیف خود در پی بی حیا نمودن زنان ایرانی هستند را به تکاپو انداخت.

از جمله این افراد معصومه علی نژاد است. معصومه (مسیح) علی‌نژاد قمیکلایی خبرنگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضد فرهنگی«آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، هم اکنون سومین یالگرد رابطه نامشروع خود را جشن می گیرد.

این خبرنگار ضدانقلاب که به گفته خودش در دوران کودکی به طویله خانه‌شان در روستای محل زندگی‌شان می‌رفته و برای گاوها سخنرانی می‌کرده است، این روزها از هر روش مضحکی برای تضعیف جمهوری اسلامی استفاده می‌کند.

وی در آخرین مورد به موضوع ورود زنان به ورزشگاه ها همچون پروژه شکست خورده چهارشنبه های سفید روی آورده و در همایشی که در شیکاگو برگزار شده در جمع تعدادی از ایرانیان از افراد داخل کشور خواسته تا این بار بدون زنان وارد ورزشگاه ها نشوند و این اعتراض را در ویدئو و یا عکس هایی ارسال نمایند تا جهانیان شاهد این اعتراض باشند!!

وی که در شایعه سازی و انعکاس هدفمند این شایعات در دنیای فضای مجازی دستی دارد دو روز پیش در پی این اتفاق که مورد نقد برخی از زنان ایرانی قرار گرفته بود در هماهنگی که با برخی از رسانه های غرب گرای داخل ایران انجام  داده بود ادعا نمود که فدراسیون فوتبال سوریه به دلیل این که پلیس ایران از ورود بدون حجاب زنان سوری به داخل ورزشگاه جلوگیری کرده قرار است به فدراسیون فوتبال آسیا شکایت کند و بازی بعدی خود را در کشوری دیگر برگزار نماید.

این موضوع در بسیاری از رسانه ها منتشر شد و خبرنگاران شبکه های ضد انقلاب نیز آن را منعکس کردند و به این بهانه دوباره به شهدای حرم و قوانین حجاب در ایران هجوم بردند.

اما چند ساعتی از انتشار این موضوع در رسانه های غرب گرا نگذشته بود که این موضوع رسما توسط فدراسیون فوتبال سوریه تکذیب شد و تشت بی آبرویی مسیح و هم کیشانش به صدا در آمد.

این موضوع هم مانند بسیاری از اتفاقاتی که فقط در دنیای فضای مجازی وجود دارد و اثری از آن در واقعیت یافت نمی شود دیری نپایید که باعث رسوا شدن انتشار دهندگانش در داخل و خارج کشور شد و سندی شد بر این که نباید اساسا  حرف های این قلم به مزد ها را جدی گرفت.

انتهیای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme