https://telegram.me/empireoflies

دروغ پراکنی به سبک «بی‌بی‌سی فارسی»؛ خواب و خیال براندازی با تحریف واقعیت از سوی شبه رسانه ملکه+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروز گذشته طی خبری به نقل از هفته نامه خط حزب الله بیان گردید در روزهای اخیر جمعی از فعالان فرهنگی خارج از کشور با رهبر انقلاب دیدار کردند که در خلال آن یکی از حضار، دغدغه و نگرانی علاقمندان به انقلاب در آن سوی مرزها را از آینده بیان کرد.

دروغ پراکنی به سبک بی بی سی فارسی؛خواب و خیال براندازی با تحریف واقعیت از سوی شبه رسانه ملکه

رهبر انقلاب در پاسخ به نگرانی این شخص گفتند: «نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند، هیچکس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مطمئن باشند، هیچ تردیدی در این جهت وجود ندارد؛ این را به همه بگویید.»

پاسخ رهبر انقلاب به نگرانی علاقه‌مندان به انقلاب

همانگونه که در متن خبر مشخص است این خبر نه خطاب به مردم و معترضان داخلی بلکه خطاب به دشمنانی است که کمر به نابودی ایران و ایرانی بسته‌اند. اما شبه رسانه بی‌بی‌سی فارسی که این روزها بیش از هر زمان به پشتوانه ترامپ دیوانه خصومت و کینه خود را علیه ایران نمودار ساخته است با تحریف متن خبر که کاری غیر اخلاقی و غیر انسانی می‌باشد، در اینستاگرام نوشت: «رهبر ایران در اشاره به نا آرامی‌ها: هیچ کس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند!»

خواب و خیال براندازی با تحریف واقعیت

این تحریف نشان از آن دارد، جعبه شامورتی بازی بی‌سی‌سی فارسی خالی خالیست و این شبه رسانه که دستش در همان کیسه‌ایست که دستان البغدادی و داعش در آن می‌چرخد، برای چرند بافی و دوشیدن براندازان پلاستیکی به هر کار غیر اخلاقی چنگ می‌زند!

هفته گذشته نیز بی‌بی‌سی فارسی که سعی داشت تجمعات اعتراضی چند ده نفری مردم را سیاسی و گسترده جلوه دهد با پخش فیلم‌های آرشیوی و استفاده از تماس‌های تلفنی بی نام و نشان و بی هویت گزارشات جعلی را از اوضاع ایران پخش می‌کرد که مورد تمسخر رسانه‌ها و مردم ایران واقع شد.

منبع: جوان آنلاین
انتهای پیام/

شبه رسانه ملکه که این روز‌ها جعبه شامورتی بازی‌اش خالی خالیست، برای چرند بافی دست به هر کار غیر اخلاقی از جمله تحریف می‌زند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme