https://telegram.me/empireoflies

دروغ «من و تو» برای ترویج سگ‌بازی در بین مردم ایران

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است.

این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست انسان معرفی می‌کنند و به بینندگانشان القاء می‌کند که «اگر انسانی برای درد دل پیدا نکردید، به سراغ یک سگ بروید و با او درد دل کنید تا آرام شوید!»

شبکه‌های ماهواره‌ای و دیگر رسانه‌های ضدفرهنگی به اندازه‌ای که تلاش می‌کنند جوانان را از ازدواج و فرزندآوری منصرف کنند، به همان اندازه می‌کوشند تا فرهنگ نگهداری از حیوانات خانگی را در فکر افراد و حتی خانواده‌ها جا بیندازند. این رسانه‌ها در برنامه‌های مختلف علاوه بر ترغیب بیننده‌ها به نگهداری سگ در محیط خانواده، به بیننده‌ها القاء می‌کند که سگ عضو جدایی‌ناپذیر خانواده است و می‌توان با این حیوان گفت‌وگو کرد و خاطرات خود را برای او بازگو کرد!

رسانه‌های وابسته به قدرت‌های استکباری در تلاشند تا رابطه انسان و حیوان را جایگزین روابط انسانی کنند و در دفاع از آن مزایای زیادی برای نگهداری از حیوانات عنوان می‌کنند؛ مانند تلویزیون ضدفرهنگی «من و تو» که در یکی از برنامه‌های خود از زبان «میترا بابک» روانشناسِ همجنس‌بازِ لندن‌نشین ادعا کرد «سگ و حیوان خانگی ناجی انسان است» و گفت: “زندگی با سگ تاثیر بسیاری بر سلامت روان انسان دارد…”

این روانشناس بهایی در یکی از برنامه‌های اخیر شبکه بهایی-صهیونیستی «من و تو» که دارای ارتباط نزدیکی با باند «ربع پهلوی» هم است، با بیان اینکه نگهداری سگ و حیوانانت خانگی دیگر فواید زیادی دارد، گفت: “خیلی‌ها میگویند که میکروب دارد و مریض می‌شویم و داشتن موش کیست می‌آورد و هزاران حرف دیگر. اگر قرار بودن تمام این مشکلات باشد که اکنون باید تمام اروپا مرده بودند. باید از نظر علمی نگاه کنیم و نه عاطفی و باورهای عقیدتی.”

«میترا بابک» در ادامه در حالی که سگش در حال راه رفتن در استودیوی برنامه مذکور بود، اکنون نمی‌توان علم را انکار کرد. این نهایت نادانی است که بتوان علم را به این آسانی کتمان کرد و باوری را که به ما تزریق کرده‌اند را باور کنیم …”

این ادعاهای کذب در حالی از سوی این روانشناس بهایی از طریق آنتن شبکه بدنام «من و تو» پخش شد که چندی پیش رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا در برنامه‌ای که از رسانه‌های این کشور پخش شد به طور مفصل به عوارض داشتن حیوانات خانگی بخصوص سگ در خانه‌ها پرداخت.

«جف وربر» رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا چند پیش با بیان اینکه سگ‌ها بیماری‌های مختلفی دارند که می‌تواند به خانواده‌ها و بخصوص کودکان آسیب‌های جدی بزند، گفته بود: ” نگهداری سگ می‌تواند سبب خارش در پوست و طاسی در سر، جوش‌های عفونی و نفوذ کرم‌های روده و حلقوی به بدن انسان شود.”

رئیس جامعه دامپزشکی آمریکا در ادامه با تصریح بر اینکه نگهداری سگ به‌طور غیرمستقیم در ابتلا با بیماری‌های گوارشی و اسهال، آسم و بیماری‌های ریوی موثر است، افزود: “بیماری مانند طاعون از طریق سگ انتقال پیدا می‌کند و نگهداری سگ برای زنان باردار و کودکان خطرناک است.”

همچنین بر اساس گزارشی که «اتحاد جهانی علیه هاری» منتشر کرده نشان می‌دهد سالانه حدود ۵۹ هزار نفر در جهان با ابتلا به این بیماری عفونی در اثر گازگرفتگی سگ جان خود را از دست می‌دهند، یعنی بیشتر از جنگ آمریکا در ویتنام که حداکثر ۵۸ هزار کشته داشت.

با وجود انتشار این اطلاعات و آمار پزشکی درباره خطرناک بودن نگهداری سگ‌ها در منازل در سالهای اخیر، باز هم عجیب است که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و عواملشان به‌شدت و با وقاحت در پی ترویج نگهداری حیوانات خانگی در منازل مردم ایران هستند.

اعتراف BBC به خطر نگهداری سگ خانگی

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر، یکی از مهمترین فعالیت‌های تلویزیون‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی در راستای ترویج فرهنگ‌های غربی، تبلیغ نگهداری از حیوانات خانگی به‌ویژه سگ بوده است. این رسانه‌ها با روش‌های مختلف حیوانات خانگی را جایگزینِ دوستِ خوب و حتی به‌عنوان بهترین دوست …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme