https://telegram.me/empireoflies
فرزند یکی از سران فتنه ۸۸ دروغی را برای منحرف کردن اذهان عمومی مطرح کرده است.

دروغ فرزند یکی از سران فتنه ۸۸ برای منحرف کردن اذهان عمومی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغچندی پیش خبری منتشر شد که رسانه‌های زنجیره‌ای و پیاده‌نظام مجازی فتنه‌گران، از پوشش آن سرباز زدند؛ خبر فوق‌الذکر این بود که «مهدی کروبی از سران فتنه ۸۸ در دوران مسئولیت خود، ضمن تصرف غیرقانونی چند دستگاه املاک دولتی، آن‌ها را به نام خانواده خود، سند زده است!»

هر از چندگاهی وابستگان و همپالگان سران فتنه، اخبار جعلی و کذبی را با موضوع رفع حصر این افراد منتشر می‌کنند. هدف آن‌ها از این قبیل خبرسازی‌ها، تحت‌الشعاع قراردادن واقعیت‌ها و منحرف کردن اذهان از خیانت‌ها و جرائم گسترده فتنه‌گران است.

چندی پیش خبری منتشر شد که رسانه‌های زنجیره‌ای و پیاده نظام مجازی فتنه گران، از پوشش آن سرباز زدند؛ خبر فوق‌الذکر این بود:

فاطمه کروبی ملکی ۱۰۰۰ متری را غیر قانونی تصاحب کرده و بدون پرداخت حقوق قانونی آنرا تملک کرده است.

پس از انتشار این خبر و با وجود بایکوت آن توسط جریان رسانه‌ای حامی فتنه، «محمد حسین کروبی» فرزند مهدی کروبی که علی‌القاعده از عمل مجرمانه و مختلسانه پدرش منتفع شده است، برای منحرف کردن اذهان از قانون‌شکنی‌های ابوی، بلافاصله به نقل از یک منبع مخدوش، خبر جعلی رفع حصر سران فتنه را منتشر کرد که البته با تکذیب اشخاص و نهاد‌های ذ‌ی‌صلاح مواجه شد.

در این میان دو نکته بسیار حائز اهمیت است؛ نخست آنکه رسانه‌های حامی جریان فتنه که هدفشان تطهیر فتنه‌گران است، در قبال اخبار منتشره از قانون شکنی‌ها و خیانت‌ها و جرائم سران فتنه سکوت اختیار می‌کنند و نکته دوم هم اکاذیب و جعلیاتی است که فرزند یکی از سران فتنه هر از چندگاهی برای انتشار در اختیار رسانه‌های زنجیره‌ای قرار می‌دهد تا اذهان عمومی را از موضوعات اصلی از جمله خیانت‌ها و جرائم سران فتنه منحرف کند.

فرزند کروبی پیش‌تر نیز در چندین مقطع برای فضاسازی، اخبار دروغی را در مورد سران فتنه منتشر کرده بود. از جمله اینکه وی در خردادماه سال جاری اعلام کرد که «در سه سال نخستی که پدرم در خانه امن وزارت اطلاعات بود، به علت کمبود نور، دچار پوکی استخوان شد»! دروغ این فرد از آنجایی آشکار شد که وی چند ماه قبل‌تر یعنی در آبان ۹۶ از سلامتی کامل پدرش خبر داده بود.

توقع از فرزند آقای کروبی این است که با توجه به روحیه به اصطلاح حقطلب و راستگویی که دارد در اولین اقدام با انتشار آدرس‌ها و اسناد خانه‌های مورد اشاره که به نام خانواده شده است مردم را در جریان اقدامات پدرش قرار دهد.

مهدی کروبی که اخیرا دست به قلم هم شده بد نیست در چند پاراگراف از حقیقت اقدام خود پرده بردارد و در مورد خانه‌های دولتی از جمله خانه ملاصدار و ملک جمشیدیه که به نام خانواده کروبی شده است توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه کند. 

قطعا این خبرسازی‌های جعلی در مورد سران فتنه، با اهدافی از پیش تعیین شده از جمله جلب توجه افکار عمومی و یا منحرف کردن اذهان از افشای یکی دیگر از خیانت‌های فتنه‌گران، صورت می‌گیرد. البته نباید از شیطنت طیف تجدیدنظرطلبِ تحریک‌کننده نزدیکان سران فتنه نیز غافل شد؛ آن‌ها تلاش دارند تا با انتساب اخبار دروغ به شورای عالی امنیت ملی اغراض شومی را دنبال کنند.

منبع: اتاق خبر ۲۴

انتهای پیام/

فرزند یکی از سران فتنه ۸۸ دروغی را برای منحرف کردن اذهان عمومی مطرح کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme