https://telegram.me/empireoflies

دروغ شاخدارِ «من و تو»!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از گذشت ۶ سال از تاسیس شبکه ماهواره‌ای «من و تو»، هر روز بیش از پیش فعالیت‌های ضدایرانی و دروغ‌پراکنی این شبکه لندنی هویدا می‌گردد.

چند ماه پیش بود که کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی از همکاری علنی خود با شبکه ضدفرهنگی «من و تو» سخن گفتند.

در سال‌های فعالیت «من و تو»، اسناد مختلفی از وابستگی آن به موساد و پیگیری اهداف آن به زبان فارسی منتشر شد، اما مسئولان این شبکه برای پیشگیری از پیامدهای احتمالی آشکار شدن این رابطه، به تکذیب آن می‌پرداختند.

«من و تو» که در ابتدای فعالیتش ادعا کرد برنامه‌هایش تنها جنبه سرگرمی دارد، به مرور زمان پشت‌پرده خود را نشان داد و فعالیت‌های سیاسی خود را گسترش داد. تا جایی که سال گذشته با اتمام دوره فعالیت پنهان شبکه «من و تو»، مدیر این شبکه با انجام مصاحبه با کانال ۱۰ اسرائیل رسما آغاز فعالیت‌های مشترک خود با رژیم صهیونیستی را اعلام کرد. «کیوان عباسی» در این گفت‌وگو با ادعای وارد شدن نام وی به یک لیست سیاه که از ورود وی به خاک ایران جلوگیری می‌کند، گفت: “من کاملا تحت حمایت انگلیس هستم و می‌خواهم به دنیا بگویم که من به عنوان یک ایرانی شهروندان اسرائیلی و کانال‌های اسرائیلی همکاری کنم!…”

وی با انجام یک مصاحبه مشترک با مدیران کانال ۱۰ اسرائیل با خبرگزاری «والا» (از رسانه‌های مطرح صهیونیستی)، با تمجید از اشغالگران سرزمین فلسطین گفت: “بر این باور هستم که مردم اسرائیل بهترین مردم جهان هستند و همین واقعیت مرا واداشت تا در یک تولید مشترک با کانال ۱۰ به توافق برسیم!…”

مسئول کانال ۱۰ اسرائیل نیز در این گفت‌وگو نگرانی‌های سیاسی و منطقه غرب آسیا را علت کلید زدن چنین همکاری بیان کرد و گفت: “این همکاری بین کانال ۱۰ اسرائیل و شبکه من و تو در تولید برنامه‌ای (شبکه نیم) که همزمان در هر دو شبکه پخش می‌شود، صورت می‌گیرد.”

خبر کانال ۱۰ رژیم صهیونیستی از همکاری شبکه «من‌ و تو» و این شبکه در آستانه انتخابات

اما شبکه «من و تو» برای ابراز دشمنی خود با ملت ایران و مسلمانان تنها به دوستی و پیوند با رژیم صهیونیستی اکتفا نکرده است. این رسانه انگلیسی که از سوی برخی به «خواهرخوانده بی‌بی‌سی فارسی» معروف شده، چندی پیش نیز با دعوت و دادن تریبون به برخی عناصر تابلودار تجزیه‌طلب و پان‌عرب، بار دیگر دشمنی و عناد خود با ملت ایران و تمامیت ارضی کشورمان نشان داد.

در برنامه اخیر «این هفته» که از شبکه «من و تو» پخش شد، «سحر بیت‌مشعل» و «احمد رافت» به‌عنوان “فعال حقوق‌بشر” و “کارشناس مسائل ایران” دعوت شدند که دارای سوابق ضدایرانی و تجزیه‌طلبی هستند. «سحر بیت‌مشعل» از عناصر گروهک تجزیه‌طلب الاحواز است که در جلسات مختلف این گروهک شرکت‌کرده و «احمد رافت» از دوستان «علیرضا نوری‌زاده» (مدیر شبکه سعودی «ایران فردا») و از اعضای روزنامه «کیهان لندن» است که ارتباط نزدیکی با تجزیه‌طلبان و گروهک‌های تروریستی دارد.

«احمد رافت» و «سحر بین مشعل» (نفرات سمت راست) در شبکه «من و تو»

حال، شبکه انگلیسی «من و تو» که در دشمنی با ملت ایران چیزی کم نگذاشته، برای رسیدن به اهدافش به دروغ‌گویی علنی نیز روی آورده است.

این شبکه که با کاهش مخاطبین در ماه‌های اخیر مواجه شده، چند روز پیش در برنامه «اتاق خبر» برای آنکه ادعا کند که زنان در جمهوری‌اسلامی و مجلس شورای اسلامی جایگاهی ندارند و حتی نمایندگان زن مجلس در ایران نیز کنار گذاشته می‌شوند و توجهی به آنها نمی‌شود، گفت: “از نکات اصلی مراسم اختتامیه مجلس نهم این بود که در آن عکسی که در پایان همه دوره‌های مجلس گرفته شده، در این دوره از مجلس خانم‌ها حضور نداشتند …”

اما با بررسی کوتاهی در برخی از خبرگزاری‌های کشور، در می‌یابیم که این ادعای این شبکه انگلیسی دروغ بوده است:

انتهای پیام/

پس از گذشت ۶ سال از تاسیس شبکه ماهواره‌ای «من و تو»، هر روز بیش از پیش فعالیت‌های ضدایرانی و دروغ‌پراکنی این شبکه لندنی هویدا می‌گردد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme