https://telegram.me/empireoflies

دروغ رسانه‌های دولتی آمریکایی لو رفت! + سند

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای گذشته رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با محوریت یکی از عناصر ضدانقلاب و ضداسلامی به نام «مسیح علی‌نژاد» تبلیغ منفی جدیدی علیه آزادی بیان در جمهوری‌اسلامی و احکام اسلام شروع کردند.

سوژه این جوسازی‌ها هم یکی از اعضای سابق تیم ملی فوتبال بانوان ایران به نام «شیوا امینی» است که این‌بار مورد سوءاستفاده رسانه‌های دولتی غربی قرار گرفته است.

«صدای آمریکا» ارگان خبری وزارت خارجه آمریکا، درباره این موضوع در گزارشی نوشت: “شیوا امینی، ملی پوش فوتسال بانوان ایران می گوید بخاطر انتشار عکسهای بی‌حجاب در خارج از کشور، از سوی مقام های فدراسیون فوتبال و حراست برای همیشه از تیم ملی خط خورده است … او درباره دلیل خط خوردن از تیم ملی گفته: «همه ی تلاش هام روکردم تا از طریق تماس و مکالمه با فدراسیون بانوان و حراست راه خودم رو باز کنم که به خاطر حجاب حذف نشم ولی اینها فقط ته دل آدم رو خالی می کنن و می گن شخصی و خصوصی نداریم وقتی ملی پوش بودی باید توی پیج شخصی و یواشکی خودت هم با حجاب باشی، بی‌رحمیه.»”

«صدای آمریکا» ارگان خبری دستگاه اطلاعاتی آمریکا هم در گزارشی مشابه نوشت: “عکس منتشر شده شیوا امینی را که بازیکن تیم ملی فوتسال زنان ایران بوده،نشان می‌دهد که در خارج از ایران با لباس ورزشی وبدون حجاب در حال بازی است. او حالا خبر داده است که مسوولان ورزشی او را به دلیل بازی دوستانه در خارج کشور که در آن بدون حجاب ظاهر شده بود، محروم کرده‌اند. خانم امینی تاکید کرده تماس و مکالمه با امور بانوان فدراسیون و حراست نیز بی نتیجه بوده‌است. او نوشته است:«متاسفم برای جامعه ورزشی که حجاب از ورزش برایش مهمتر است.»”

در برابر این ادعاهای رسانه‌های بیگانه، فدراسیون فوتبال جمهوری‌اسلامی ایران، در بیانیه‌ای با رد ادعای مذکور در فضای مجازی مبنی بر خط خوردن «شیوا امینی» از فهرست تیم ملی به دلیل عدم رعایت حجاب اسلامی، اطلاعیه‌ای صادر کرد و نوشت: “پیرو انتشار ادعای شیوا امینی در فضای مجازی مبنی بر خط خوردن از فهرست تیم ملی به دلیل عدم رعایت حجاب اسلامی در سفر شخصی، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به اطلاع می‌رساند نامبرده طی سال ٢٠٠٩ (۱۳۸۸) برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیایی به تیم ملی دعوت و به ویتنام اعزام شدند و آخرین حضورشان در عرصه فوتسال به عنوان بازیکن تیم باشگاهی متین ورامین بوده که در دومین بازی لیگ در سال ١٣٨٩ دچار آسیب دیدگی شدند و در اولویت انتخاب توسط کادر فنی فوتسال برای تیم ملی قرار نگرفتند و پس از آن به هیچ عنوان از سال ١٣٨٩عضو تیم ملی نبودند که موضوع عدم رعایت حجاب در سفر شخصی دلیلی برای حذف نامبرده باشد. خوشبختانه بازیکنان تیم های ملی بانوان با احترام به شاخص های فرهنگی- اجتماعی و اعتقاد به فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی در یک چارچوبی ارزشی در رقابتهای داخلی و برون مرزی شرکت می‌نمایند و مسئولین ورزش کشور و فدراسیون با نگاه ویژه حمایتی موجبات حضور شایسته آنان را در مسیر اعتلای ورزش فراهم و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و همواره حامی آنان بوده و در رفع محدودیت های آنان برای حضور در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی پیشگام هستند.»”

در تایید بیانیه‌ی فدراسیون فوتبال ایران، با مراجعه به صفحه اینستاگرام «شیوا امینی» درمی‌یابیم که تصاویر مربوط به کشف حجاب این فرد، حتی به ۱۳۴ هفته پیش یعنی مربوط به زمستان سال ۱۳۹۳ برمی‌گردد و از آن زمان تاکنون عکس یا ویدئویی مربوط به حضور فرد مذکور در تیم ملی فوتبال بانوان ایران وجود ندارد.

حال سوال اینجاست که چرا رسانه‌های بیگانه در آن مقطع زمانی به موضوع مذکور نپرداختند و در این مقطع زمانی به این موضوع پرداختند؟ آیا می‌توان غیر از این فکر کردن که این موضوع تنها بهانه‌ای از سوی آنان برای حمله به ارزش‌ها و باورهای اسلامی است؟

تصویر از صفحه اینستاگرام «شیوا امینی»

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه با محوریت یکی از عناصر ضدانقلاب و ضداسلامی به نام «مسیح علی‌نژاد» تبلیغ منفی جدیدی علیه آزادی بیان در جمهوری‌اسلامی و احکام اسلام شروع کردند. سوژه این جوسازی‌ها هم یکی از اعضای سابق تیم ملی فوتبال بانوان ایران به نام …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme