https://telegram.me/empireoflies

دروغ دلاری فخرآور صدای اپوزیسیون را در آورد!

«امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال که بارها از تحریم ملت ایران حمایت نموده است. او که به فریب توانسته خودش را به برخی مقامات آمریکایی نزدیک کند، از طریق معرفی کردن خود به‌عنوان مهمترین اپوزیسیون حکومت ایران، توانسته بارها آمریکایی‌ها را تیغ زده و درآمد خوبی بدست بیاورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون معلوم‌الحال که بارها از تحریم ملت ایران حمایت نموده است. او که به فریب توانسته خودش را به برخی مقامات آمریکایی نزدیک کند، از طریق معرفی کردن خود به‌عنوان مهمترین اپوزیسیون حکومت ایران، توانسته بارها آمریکایی‌ها را تیغ زده و درآمد خوبی بدست بیاورد.

وی که مانند موارد گذشته با توهمی مثال زدنی خودش را رهبر اغتشاشات اخیر یا آن چیزی که نامش را «انقلاب قانون اساسی» می‌نامد قرار داده، با هدایت مقامات آمریکایی قانون‌اساسی کپی شده از قانون‌اساسی آمریکا را برای مردم ایران نسخه پیچ کرده و پس از کسی رضایت و تاییدیه آمریکایی‌ها آن را به‌عنوان قانون‌اساسی آینده ایران معرفی می‌کند!!

فخرآور که چندی پیش با ادعای دریافت تابلویی دارای امضای رئیس‌جمهور آمریکا ابتدا در بوق کرنا کرده و خودش را فردی مهمی تلقی نموده بود، بعد از مشخص شدن جعلی بودن تابلوی مذکور با کاهش توجه مخاطبینش مواجه گردید و خیلی‌ها فهمیدند که او دروغگویی فریبکار است.

اکنون که چند روز پیش مدعی شده بود با آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران قیمت دلار در ایران حتی تا ۵۰ هزار تومان افزایش می‌یابد، بعد از آنکه دید تحریم‌های جدید آمریکا نه‌تنها سبب افزایش قیمت ارز نشد بلکه حتی کاهش قیمت ارز را در پی داشت، باز هم از دروغگویی دست بر نداشت. پس از آنکه در روزهای اخیر عناصر ضدانقلاب و پیاده‌نظام داخلی آنها در برپایی اغتشاش و ناآرامی در کشور ناکام بودند، فخرآور با انتشار ویدئویی برای امید دادن به اغتشاشگران مدعی شد که اگر رژیم ایران سرنگون شود حتی اگر قیمت دلار به ۵۰۰۰۰ تومن رسیده باشد، در عرض یک روز قیمت ارز به ۱۰۰۰ تومن و در مدت چند روز یه زیر ۱۰۰ تومن خواهد رسید!

این ادعای مضحک، غیرعقلانی و غیرعلمی فخرآور حتی صدای مخاطبینش را در آورد. دروغ این اپوزیسیون فراری و جاسوس سازمان سیا آنقدر شاخدار بود که حتی «سعید قاسمی‌نژاد» یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا و مزدور سازمان سیا که نزدیکی فکری زیادی با فخرآور دارد، در واکنش به ادعاهای او گفت که فخراور فردی کلاه‌بردار و بی‌سواد است که حرف مفت زیاد می‌زند.

دروغگویی عناصر اپوزیسیون ازروی ضعف و ناتوانی آنقدر زیاد و مکرر شده که بسیاری از طرفدارانشان نیز دیگر به حرف آنها اعتماد نمی‌کنند و آنان را افرادی صادق نمی‌دانند.

 

انتهای متن/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme