https://telegram.me/empireoflies

دروغ خبرنگار تجزیه‌طلب VOA برملا شد + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی، بیش از گذشته دروغگویی و شایعه‌پراکنی علیه کشورمان به یکی از مهمترین برنامه‌های روزانه عناصر ضدانقلاب تبدیل شده است.

عناصر ضدانقلاب که تا حدود زیادی از تغییر در ایران ناامید هستند، به هر وسیله‌ای تمسک می‌جویند تا مردم ایران را از آینده ایران و جمهوری‌اسلامی ناامید کنند. در یکی از جدیدترین موارد، «علی جوانمردی» معروف به «ناجوانمردی» که علاوه بر همکاری با شبکه دولتی «صدای آمریکا»، از حامیان گروه‌های تروریستی تجزیه‌طلب نیز است و ارتباط خویشاوندی با یکی از سران تجزیه‌طلبان غرب کشور دارد، چند روز پیش با اشاره به سفر شهردار تهران به پایتخت عراق، با ادعای اینکه حکومت ایران می‌خواهد به‌طور رایگان در بغداد مترو بسازد، نوشت: “خیانتھای نظام بە مردم فقط با سرنگونی بە پایان میرسد! آمادگی دولت برای ارائه خدمات رفاهی و مجانی به عراق در قالب ساخت و احداث مترو در این کشور درحالیکه شهرهایِ سیل زده در ایران در کمبود مطلق امکانات رفاهی جزئی به سر میبرند

این در حالی است که اگر نگاهی به همان منبعی که «علی جوانمردی» به آن استناد کرده بکنیم، متوجه می‌شویم که ادعای این اپوزیسیونِ فراری دروغی بیش نیست. برای دیدن منبع خبر مذکور می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

حناچی شهردار تهران در بخشی از گفت‌وگوی خود با شهردار بغداد با بیان اینکه با افتتاح خط ۶ و ۷ ظرفیت شرکت های سازنده مترو آزاد می‌شود، گفت: “این شرکت‌ها می‌توانند توسعه مترو بغداد را در دستور کار خود قرار دهند و در صورت هماهنگی دو موضوع ذکر شده شرکت های ایرانی در برگزاری مناقصه محدود نیز آمادگی دارند که این پروژه ها را به انجام برسانند.”

شهردار تهران در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر ضمانت دولت عراق برای سرمایه‌گذاران ایرانی وجود داشته باشد، سرمایه‍گذاری از طریق بخش خصوصی امکان‍پذیر است، تصریح کرد: “در خصوص جذب سرمایه گذاری برای ساخت مترو نکته کلیدی قیمت واقعی بلیت مترو است … برای آغاز ساخت مترو در بغداد می‌توانید با برگزاری یک مناقصه بین شرکتهای ایرانی و حتی کشورهای دیگر دنیا این کار را آغاز کنید، اما اطمینان دارم شرکتهای ایرانی از نظر قیمت ارجحیت دارند.”

در تمام متن خبر شهردار تهران از برگزاری مناقصه و سرمایه‌گذاری شرکت‌های خصوصی برای ساخت مترو در بغداد سخن گفته است، اما معلوم نیست که عناصر اپوزیسیون و در راس آنها ناجوانمردیِ کذاب «ساخت متروی مجانی توسط ایران در عراق» را از کجایش درآورده و به خورد مخاطبین ساده‌لوح و گاهاً نادان قرار می‌دهد.

البته بیان اینگونه دروغها تازگی ندارد و عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب از روی ناتوانی و ضعف همواره به دروغگویی دست می‌زنند.

از آن رو که دشمنان ملت ایران از بهتر و نزدیکتر شدن روابط کشورمان با کشورهای همسایه بخصوص عراق به شدت می‌ترسند، عوامل و نوکرهای دولتهایی مانند آمریکا تمام تلاش خود را در تیره کرده و سیاه‌نمایی روابط دو کشور قرار داده‌اند.

 

انتهای متن/

در سالهای اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی، بیش از گذشته دروغگویی و شایعه‌پراکنی علیه کشورمان به یکی از مهمترین برنامه‌های روزانه عناصر ضدانقلاب تبدیل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme