https://telegram.me/empireoflies

دروغ جدید فخرآور لو رفت!! + اسناد

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر حالی که کمتر از یک ماه تا برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران باقی مانده ، رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و عناصر ضدانقلاب وابسته به آنها تبلیغات منفی خود علیه این انتخابات را آغاز کرده‌اند.

آنها با استفاده از ترفندهای مختلف و انتشار اکاذیب و دروغ‌های شاخدار و شایعات بی‌پایه و اساس می‌کوشند یا عملکرد جمهوری‌اسلامی را ضعیف نشان داده و مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رای ناامید و بی‌انگیزه کنند. هرچند که اینگونه اقدامات دشمنانی تازگی ندارد و در دوره‌های پیش انتخابات هم انجام شده و مردم ایران هم با حضور پرشور در انتخابات مختلف به دهن دشمنان این مرز و بوم و مزدورانشان سیلی محکمی زده‌اند.

یکی از عناصر اپوزیسیون که کینه زیادی از جمهوری‌اسلامی و مردم ایران دارد، «امیرعباس فخرآور» است که پس از فرار به آمریکا، به‌طور دربست در خدمت سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی است و از حامیان تحریم و حمله نظامی ایران نیز می‌باشد.

فخرآور که سال گذشته در راستای انجام ماموریتش برای دستگاه‌های امنیتی آمریکا و نشان دادن خوش‌خدمتی‌اش به مقامات آمریکایی، کتابی سراسر دروغ علیه مقامات جمهوری‌اسلامی نوشته بود، در دروغی جدید با انتشار ویدئویی مبهم، ادعا کرد که مقامات جمهوری‌اسلامی به‌دنبال تقلب در انتخابات پیش‌رو هستند!

این ضدانقلاب که خود را فردی تحصیل‌کرده، باسواد و محقق(!) می‌داند، با استناد به یک فایل ویدئویی چند ثانیه‌ای، در صفحه فیسبوکش نوشت: “مزدوران و ساندیس‌خوران ولایت با دستور ولی مطلقه فقیه با چاپ صدها هزار شناسنامه جعلی برای حماسه رای‌های تقلبی در سیرک انتصاباتی آماده می‌شوند. در بسیاری از پایگاه‌های بسیج مساجد و مقرهای سپاه پاسداران این شناسنامه‌های جعلی به نام افراد در حال صدور می‌باشد.”

این دروغ درباره تقلب در انتخابات سال ۹۶ در حالی از سوی این ضدانقلابِ شایعه‌پراکن منتشر شد که این فایل ویدئویی اولین بار در آذر ماه ۱۳۹۱ (۲۰۱۲ میلادی) در سایت یوتیوب منتشر شد و در آن زمان هم مخالفان جمهوری‌اسلامی مدعی تقلب در انتخابات سال ۸۸ شده بودند و اکنون برای دومین بار از این ویدئو استفاده می‌کنند!!

این ویدئو نخستین بار در دسامیر ۲۰۱۲ در سایت یوتیوب آپلود شده است!

برای همگان مشخص است که بازنشر این ویدئوی قدیمی و تازه جلوه دادن آن در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری، کاملا مغرضانه و در راستای تشکیک در سلامت انتخابات است!

اما این ویدئو برای چه زمانی است!؟ بر اساس تحقیقات انجام شده و اسناد موجود، این کلیپ مربوط به ماجرای جعل ۳۵۰۰۰ شناسنامه در شهرستان اسلامشهر در سال ۱۳۸۳ یعنی ۱۳ سال پیش است که پیش از استفاده در انتخابات، توسط وزارت اطلاعات کشف و با متهمان برخورد شد.

تصویر خبر مربوط به این ماجرا در ذیل آمده است:

تصویر مربوط به این خبر در خبرگزاری فارس مورخ تیرماه ۸۳

برای دیدن اصل این خبر هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید: http://www.farsnews.com/8304080025

عناصر اپوزیسیون مانند فخرآور آنقدر نادان و بی‌سواد هستند که نمی‌دانند رای‌گیری در هرانتخابات براساس کد ملی افراد انجام می‌شود و همان موقع که فرد رای می‌دهد، کد ملی‌اش در سامانه‌ی انتخابات ثبت شده و دیگر امکان رای دادن برایش وجود نخواهد داشت.

شبکه‌ها و گروه‌های معاند همواره به دنبال القای تشکیک در سلامت انتخابات بودند و هستند، و باید مراقب بود تا فریب دروغ‌های شیطانی آنان را نخوریم.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی که کمتر از یک ماه تا برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران باقی مانده ، رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه و عناصر ضدانقلاب وابسته به آنها تبلیغات منفی خود علیه این انتخابات را آغاز کرده‌اند. آنها با استفاده از ترفندهای مختلف و انتشار اکاذیب …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme